Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Dosbox

4. listopadu 2005, 00.00 | Protože seriál o hrách pro Mac OS X v současné době prochází přerodem, ze kterého vzejde svěžejší a zábavnější rubrika, připravili jsme pro vás na tento pátek místo recenze na hru článek přinejměnším stejně zajímavý. Ještě než se (snad už) příští pátek pustíme do her moderních, komerčních a hardwarově náročných, zastavme se dnes u herní klasiky - her, které mnozí z nás pamatují ještě z dětství. Jak mnozí už tuší, budeme si povídat o emulátoru DOSu, programu DosBOX a současné abandonware scéně.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (21)

2. listopadu 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Dnes Kakaxa Dubeckého poučí, že "I ticho hraje". Konečně se dozvíte některá sladká tajemství o tlačítkách - a na mašinky tentokrát taky dojde!

 

 

 

LiveType: titulky bez kompromisů (dokud nenarazíme na nabodeníčka)

24. října 2005, 00.00 | Final Cut není sám – a to ani v případě, že si jej koupíme samostatně, nikoli v rámci Studia: k dispozici "zdarma" (tedy v celkové ceně) dostaneme několik dalších podpůrných aplikací. První z takových aplikací, na něž se podíváme blíže, je aplikace LiveType.

 

 

 

Novinky z Cupertina - PowerBooky, dvoujádrové Power Macy a Aperture

21. října 2005, 00.00 | Konečně jsem se po vlně novinek v podobě iPodů dočkali i uvedení nového hardwaru. Společnost Apple uvedla v New Yorku nové PowerBooky a dvoujádrové dualové Power Macy. A vzhledem k tomu, že se tisková konference konala na výstavě zaměřené na fotografy, došlo i k představení softwarové novinky, která by mohla nadchnout profesionální fotografy. Její jméno je Aperture.

 

 

 

Útok na předvánoční trh dle Applu - video iPod a iMac na dálkové ovládání

13. října 2005, 00.00 | Jak jsme již upozorňovali, včera v 10 hodin dopoledne místního času proběhla show Steva Jobse v San Jose v Californii. Nebyli jsme při tom, ale díky internetu vám můžeme všechny novinky alespoň virtuálně přiblížit. A že toho nebylo málo - nový iPod cílený na milovníky videa, iMac konkurující Home Media Centru od Microsoftu, iTunes 6.0, dálkový ovladač a nějaké ty aplikace... Vánoce jsou tu!

 

 

 

Neverball a Scorched3D

7. října 2005, 00.00 | Uplynul další týden a na vás, čtenáře MujMaca, čeká pravidelná dávka počítačových her. Tentokrát se dostane na balónkovou arkádu a remake legendární válečné hry Scorched Earth.

 

 

 

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod

3. října 2005, 00.00 | Na Apple Expu 2005 bylo k vidění stovky doplňků pro iPody. Od těch známějších firem až po ty méně známé či úplné noname společnosti z Asie. My se v následujících článcích zaměříme na to nejzajímavější, co bylo v Paříži pro iPody k vidění.

 

 

 

Kiki the Nanobot a Supertux

30. září 2005, 00.00 | Dnes na vás opět čeká dvojice freeware her pro počítače s Jablkem. Máme pro vás přichystánu plošinovku Supertux a logickou hru Kiki the Nanobot.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (20)

29. září 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Žár trvá! - Ale ještě toho v té skladbě tolik schází... Dnes Kakaxa přidá dvě smyčky jak třešničky na dortu a Dubecký vám vysvětlí, co to je fade in.

 

 

 

Motorola ROKR E1, telefon s iTunes

27. září 2005, 00.00 | iTunes, synchronizace s adresářem a kalendářem a přístup na internet přes GPRS. To jsou tři základní pohledy na telefon, na který se dlouho čekalo.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: