Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Digital Performer – Preference a nastavení (1. část)

20. března 2008, 00.00 | Správné nastavení každé aplikace může vždy odvést velký kus práce a výrazně zjednodušit ovládání. Každý uživatel přistupuje k aplikaci trošku jinak, každý od ní vyžaduje trošku něco jiného. Proto je vhodné nastavení přizpůsobit osobitým požadavkům.

 

 

 

První start a práce s okny Digital Performeru

12. února 2008, 10.00 | Přesto, že je sekvencer MOTU Digital Performer (DP) zaměřen více na muzikanty než na techniky (zvukaře, zvukové mistry), má rozsáhlé možnosti různého nastavení v mnoha oblastech.

 

 

 

M-AUDIO JamLab

20. prosince 2007, 00.00 | Zajímavá externí zvuková karta a software pro začínající kytaristy

 

 

 

Digital Performer – Filozofie, aneb jak s ním pracovat?

18. prosince 2007, 09.00 | Jak již bylo naznačeno v minulém dílu seriálu o Digital Performer (s názvem Prostředí), tento sekvencer se chová trošku jinak než jiné konkurenční audio-MIDI sekvencery. Pro uklidnění, i v Digital Performeru lze pracovat v podstatě stejným způsobem jako v jiných sekvencerech, ale může to být v některých případech trošku omezující a zbytečně zdlouhavé.

 

 

 

Pověsti týkající se iPhonu: analytické pověsti o iPhonu a Apple TV, údajný GPS modul pro iPhone a Apple shání softwarové inženýry pro budoucí uživatelská rozhraní. (13.12.07)

13. prosince 2007, 08.00 | Analytik banky Goldman Sachs po schůzce s asijskými výrobci předpovídá nový iPhone a přepracovanou Apple TV. TomTom údajně chystá GPS modul pro iPhone. A Apple hledá softwarové inženýry pro práci na budoucích uživatelských rozhraních pro iPhone a jiná zařízení.

 

 

 

SRS iWOW 2 - brilantní iTunes plugin

27. listopadu 2007, 00.00 | Je libo SRS HD audio processing v iTunes? Nyní i pod Leopardem.

 

 

 

Simon Tatham's Portable Puzzle Collection

21. listopadu 2007, 09.00 | Existuje jedna oblast, ve které Mac OS X zaostává za konkurencí. V základní instalaci chybí hry. Mám na mysli ty jednoduché až primitivní zabijáky času vhodné pro pětiminutovou pauzu a pročištění hlavy od práce. Žádná složitá 3D grafika, žádné zvuky, efekty, jen geniální nápad a neúnavná hratelnost. Naštěstí se mezi milovníky podobných her našel i jeden programátor. A když už se do toho pustil, napsal jednoduchých logických her hned sedmadvacet a dal je k dispozici všem a zadarmo.

 

 

 

MOTU Digital Performer – Prostředí

2. listopadu 2007, 09.00 | MOTU Digital Performer (nyní ve verzi 5.12) je audio-MIDI sekvencer, který není v Evropě až tak rozšířený, ale dá se říct, že na americkém trhu se jedná o jedničku mezi sekvencery. Ač je filozofie tohoto sekvenceru trošku jiná než u většiny u nás známějších sekvencerů, přesto se v nich zkušený dlouholetý uživatel sekvencerů neztratí. Velkou výhodou ale je, že se v něm neztratí ani nováček, který se dosud se sekvencerem setkal jen sporadicky nebo vůbec ne.

 

 

 

Další zprávy: podíl Maců v USA dále roste, ve Francii se iPhone bude prodávat i odblokovaný a přišly nové otevírající nástroje pro iPhone s firmwarem 1.1.1. (18.10.07)

18. října 2007, 06.00 | Podle průzkumu Gartnera činil ve třetím čtvrtletí 2007 podíl Maců na americkém trhu 8,1 procenta a dále roste. Ve Franci se bude iPhone prodávat také odblokovaný, avšak za vyšší cenu. A AnySIM 1.1 odblokuje iPhone s firmwarem 1.1.1 a iToner 1.0.3 si pod ním poradí s vyzváněními.

 

 

 

Hudba ve Windows na Mac Intel

8. října 2007, 09.00 | Setkal jsem se již s poměrně velkým počtem muzikantů, kteří začali uvažovat o koupi počítače Apple poté, co je možné na ně instalovat operační systém Windows. Důvod? Apple je vizuálně hezčí než většina notebooků PC, na druhou stranu uživatelé již řadu let používají Windows, jsou na ně zvyklí a mají aplikace pro Windows. Má to smysl? Mohou nastat problémy?

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: