Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Hudba na Macu – komprese a formáty I

15. července 2004, 00.00 | Chcete vědět, jak mít kvalitnější empétrojky, než vám nabízí iTunes? Zajímá vás, co je zač nový formát Apple Lossless? Potřebovali jste někdy přehrát ogg, shorten, flac nebo WMA? Nebo ani nevíte, co na co jsou tyto formáty dobré? Nejdřív se podíváme, jaké možnosti nám komprese zvuku poskytuje a jaká řešení nám Mac OS X nabízí pro ztrátovou kompresi. Na příště si necháme bezztrátové formáty a alternativní přehrávače.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (8)

12. července 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Ale vy už jste přece začali! Nebo snad ne? Na co vlastně ještě čekáte? Vždyť i Dubecký už nahrával! A dneska si s tou nahrávkou už budeme jenom pěkně hrát, vytáhneme si stavebnici značky MIDI a přestavíme si z Kočky Vltavu, z hasičáku pračku a z pračky hasičák!

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost! (2)

21. června 2004, 00.00 | Minule jsme vám ukázali pár doplňků pro nejlepší přenosný mp3 přehrávač na světě. Dnes pro vás máme druhou várku, kterou si užijí všichni ti, kteří rádi poslouchají muziku v autě, pro ostatní máme řešení, jak připojit k iPodu Apple Pro Speakers, nebo vydařené dálkové ovládání.

 

 

 

iTunes: rozpačitý útok na Evropu

17. června 2004, 00.00 | V úterý Apple konečně uvolnil dlouho očekávanou evropskou verzi svého digitálního obchodu s hudbou. Ovšem z iTunes Music Store se zatím mohou v Evropě radovat jen ve Velké Británii, Německu a Francii, a k tomu často nenaleznou ani své oblíbené lokální kapely.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (7)

16. června 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Ale prvně skočit do vody jste se jako děťátka přece taky báli. A jak se vám pak v ní líbilo! Dneska si spolu budeme poprvé doopravdicky nahrávat, milánkové, mám kvůli tomu takovou povznesenou,
slavnostní náladu... Dubecký!!!! -
na co si sakra myslíš, že ti bude
ta mi-ču-da!?!

 

 

 

iPod mini v praxi - co je malé, to je hezké...

11. června 2004, 00.00 | První iPody mini dorazily do ČR a my jsme samozřejmě využili možnost se na tento přehrávač podívat blíže a vyzkoušet si ho v praxi. Jak se nám líbil a jaké v nás zanechal dojmy?

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (6)

7. června 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste
se báli něco si s ní začít? Ale jistě,
posledně jsem sliboval, že vás
už konečně připustím k nahrávání.
Nedá se ovšem nic dělat, Apple updatoval
GarageBand na verzi 1.1 a ty změny
a novinky to vy prostě musíte znát.
A já to budu vyžadovat a já si vás
prověřím! A ty se Dubecký už koukej
vymotat z těch smyček, dneska budem
zkoušet ReWire, budeme se
propojovat...

 

 

 

Získejte balík her zdarma a neplaťte ani korunu!

4. června 2004, 00.00 | A co musíte udělat pro to, abyste jej mohli mít? Nemusíte si pro něj nikam běžet nebo objednávat přes internet. Nic takového. Budete potřebovat jen Mac OS X a Terminal, protože tyto hry máte schované ve svém operačním systému a přitom o nich možná ani nevíte. Dnes bude řeč o hrách, které jsou ukryté v útrobách vašeho Panthera (Jaguara) a čekají jen na to, až si je spustíte.

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost! (1)

18. května 2004, 00.00 | Skutečnost, že iPod patří k nejlépe prodávaným Apple produktům, pro většinou z vás asi není žádnou novinkou. Ale to, že iPod v současnosti není jen hudební přehrávač, ale i externí disk, PDA či herní konzole (v nadneseném významu), každý neví. A to jsem se ještě nezmínil o tom, že na trhu existujte spousta doplňků, které možnosti vašeho iPodu vyždímají na maximum!

 

 

 

Hodný soused Spiderman

12. května 2004, 00.00 | Jste fanoušci komiksů a netrpíte arachnofobií? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout hra Spiderman. Ne, tahle hra nemá nic společného s filmovým blockbustrem Spiderman s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Případné fanoušky sličné Kirsten Dunst asi neuspokojí. Hra Spiderman, mimochodem předělávka z PC verze, vychází z komiksů a kresleného seriálu Spiderman.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: