Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iPody útočí na Prahu

4. října 2004, 00.00 | Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (12)

21. září 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? No, dneska to bude docela drsné... Rozloučíme se s Kočkou - definitivně. Rozsekáme ji na kousky a složíme z ní - pejska! Du-be-ck... prob-ha scho-vej tu se-kkke-ru...

 

 

 

Hry zdarma pro vašeho Maca

17. září 2004, 00.00 | Když mi bylo navrženo, abych na tyto stránky přispěl článkem, neměl jsem ještě žádnou představu o čem chci psát. Nakonec jsem se rozhodl přijít k ne příliš známému tématu v prostředí Maca - Open Source Software (OSS).

 

 

 

Hry našeho rozverného mládí: éra originality III

10. září 2004, 00.00 | Po tentokrát opravdu dlouhé časové prodlevě, zaviněné mými studijními starostmi, vás znovu vítám u našeho textového stroje času. Jeho úkolem je nořit se do dob dávno minulých a vytahovat z nich na povrch herní tituly, které většina z nás, kteří počítač vlastní už nějaký ten pátek, stále dobře pamatuje a mnohdy si nostalgicky povzdychne při zaslechnutí jejich jmen.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (11)

9. září 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Nebojte se, stačí nahrát 8 not a přelaďováním z nich uděláte rock'n'roll! Ale Dubi - nech toho prosím tě s tím rádiem...

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (10)

18. srpna 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Jsem rád, že se na lekci tak těšíte... Budou kontinuální kontrolery... (No jak tohle vysvětlím Dubeckému...?) - Ale to nejsou knedlíky! Dubecký, to je od tebe milé, ale proč mi vlastně strkáš ta jablka? Co - tužky? Ne, nedám ti svoje tužky, jak jsi zase na tohle přišel...?!

 

 

 

iDVD4: I dokonalé se vylepšit dá

2. srpna 2004, 00.00 | Zatímco iMovie 4 oproti svému předchůdci nikterak zásadní novinky nepřinesl, iDVD z balíku iLife '04 nabízí o poznání bohatší služby, než jaké byly k dispozici ve "trojkové" versi. Pojďme se na novinky podívat blíže: podobně jako iMovie, jemuž jsme se věnovali přednedávnem, není ani iDVD žádnou horkou novinkou; aby nám však nescházelo v článcích, věnovaných iLife '04, alespoň něco málo si o něm dnes řekneme.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (9)

28. července 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Ano, Dubecký, já vím, že ty se ničeho nebojíš, ty se ani ničeho neštítíš, zvlášť když se jedná o tahání Kočky za ocas. Naštěstí je naše MIDI-Kočka pružná jak medvídci od Kolína a všechno to přelaďování, modulování a prodlužování vydrží. Dnes ale budeme na Kočku hodní, podíváme se jí na ocas a naučíme se poznat, kde spočinout. Čemu zase nerozumíte...?!

 

 

 

Hudba na Macu – komprese a formáty II - Bezztrátové formáty

26. července 2004, 00.00 | S růstem diskových kapacit a přenosových rychlostí jsou stále více rozšířené i bezztrátové zvukové formáty. Pokud s nimi chceme pohodlně pracovat na Macu, bohužel zjistíme, že výběr je mnohem užší než u předchozí skupiny. Žádný s formátů totiž zatím nemá kodek pro Quick Time (s výjimkou Apple Lossless).

 

 

 

Newsweek uvádí: iPod čtvrté generace

20. července 2004, 00.00 | Tento víkend byla uvedena již čtvrtá generace digitálních hudebních přehrávačů iPod, a to způsobem, který není pro Apple zcela typický - nejdříve se informace objevily v novém vydání amerického magazínu Newsweek, pro který byl iPod hlavním tématem čísla. Jaké nové vlastnosti iPody mají? A co jim naopak chybí?

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: