Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Emulace bez legrace 2 - Konzole Sega

10. srpna 2006, 00.00 | Dnešní konzoloví hráči znají jako dva hlavní rivaly na poli herních konzolí Microsoft XBOX a Sony Playstation. Ale všichni, kdo hráli na konzolích už od počátku devadesátých let, znají jiné dva soupeře. Řeč je pochopitelně o konzolích firem Sega a Nintendo. Na emulátory videoher od Segy se dnes podíváme.

 

 

 

Ostatní možnosti QuickTime

9. srpna 2006, 00.00 | Dnes si stručně ukážeme to, co zbývá: názvy kapitol a "sprites", umožňující sestavit v kontejneru QuickTime obecnou nabídku, srovnatelnou s dynamickou nabídkou DVDisku.

 

 

 

Jak na audio?

3. srpna 2006, 00.00 | Předminule jsme se seznámili se základními informacemi o kontejneru QuickTime, minule jsme si řekli něco více o tom, kterak jej využít pro titulky. Dnes se soustředíme pro změnu na zvukový doprovod.

 

 

 

Emulace bez legrace

 

 

 

Emulace bez legrace 1 - ZX Spectrum

31. července 2006, 00.00 | Překotný vývoj v oblasti IT nás nutí neustále používat novější a rychlejší počítače. Díky nadšencům, kteří pro nás tvoří emulátory však můžeme zavzpomínat na počítačové doby (ne)dávno minulé.

 

 

 

Práce s titulky

25. července 2006, 00.00 | Minule jsme se seznámili se základy toho, co umí kontejner QuickTime; dnes se budeme podrobněji zabývat pouze jednou z možností, jež nabízí – použitím textových streamů pro titulky.

 

 

 

Ještě než Maca do obýváku zapojíme...

21. července 2006, 00.00 | Ačkoliv byste mohli Mac mini připojit do televize těsně po vyndání z krabice, je lepší rozvrhnout síly a samotný stroj pořádně připravit a nainstalovat vše potřebné, abyste v obýváku Mac používali primárně pro zábavu a nikoliv pro nastavování a ladění služeb.

 

 

 

Kontejner QuickTime

20. července 2006, 00.00 | Nyní je v našem seriálu na čase, abychom se podívali trochu blíže na kontejner QuickTime. Nebudeme se pouštět do podrobností a technických detailů; řekneme si toho ale dost k tomu, abychom mohli možnosti a výhody formátu QuickTime využívat k tomu, čím se v našem seriálu zabýváme.

 

 

 

Mac v obývacím pokoji

 

 

 

Mac v obývacím pokoji

19. července 2006, 00.00 | Dnešním dnem začínáme na MujMacu nový seriál zaměřený na počítače Apple v obývacím pokoji. Nebudeme řešit, jak si Mac upravit vzhledově, aby ladil k nové sedací soupravě či konferenčnímu stolku. Zaměříme se na Mac jako domácí mediální centrum (Home Media PC) a podíváme se na to, jak Apple v této oblasti obstál a s jakými nástrahami počítat, pokud svůj počítač chcete změnit v multimediální mašinu připojenou na televizi.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: