Aplikace pro Mac - Home - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHome

Aplikace pro Mac

Obsah seriálu:

itunes_logo-nahled2.jpg 19.08.2013

Aktualizace iTunes verze 11.0.5 je ke stažení

Poměrně podstatná aktualizace multimediálního centra iTunes verze 11.0.5 je majitelům počítačů iMac k dispozici od pátečního podvečera. Aktualizace se zaměřuje na opravu chyby služby iTunes in the Cloud, díky které v některých případech docházelo ke stažení jiného než zakoupeného obsahu. Aktualizovat rozhodně doporučujeme, obzvlášť tedy pokud iTunes využíváte k nákupu hudby nebo televizního obsahu.

stone_hill_time_card_logo-nahled2.png 15.08.2013

Stone Hill Time Card: když nevíte, kam celý den utekl

V posledních letech se z time managementu stala, řečeno s trochou nadsázky, samostatná věda. Nástrojů na správu času, úkolů, podřízených a mnohého dalšího jsou k dispozici tisíce. Některé z nich jsou lepší, další průměrné a jiné pak vysloveně nepoužitelné nebo přinejmenším zbytečně komplikované. Dnes se podíváme na jednoduchý nástroj Stone Hill Time Card, který umí jediné – dát vám odpověď na jednoduchou otázku „Kam se, sakra, ten den tak rychle poděl?“

App Tamer vám pomůže prodloužit výdrž baterie vašeho MacBooku. 13.08.2013

App Tamer: šetřete výkon a baterii svého MacBooku

S novou generací MacBooků Air, přinášející až 12hodinovou výdrž baterie, zdá se odzvonilo nutnosti starat se o co nejúspornější činnost při provozu. Pro majitele starších notebooků s nakousnutým jablkem ve znaku ale problém přetrvává a není horší pocit, než když v baterii zbývá posledních pár procent napětí a v okolí není k dispozici žádná zásuvka. Co tedy můžeme udělat proto, abychom výdrž baterie maximálně prodloužili?

Tématické zařazení:

 » Home  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: