Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

ViewSonic nové rozšíření ekosystému ViewBoard

15. ledna 2020, 20.10 | ViewSonic Corp, globální poskytovatel vizuálních řešení, představuje další rozšíření svého ekosystému ViewBoard o tři nové produkty, kterými jsou myViewBoard Box, myViewBoard Direct a ViewBoard Huddle.

 

 

 

Apple aktualizoval počítače iMac

25. září 2013, 07.30 | Nová generace procesorů Haswell, výkonnější grafické karty NVIDIA 7xx, podpora bezdrátového standardu 802.11ac a rychlejší PCIe hybridní pevné disky. To jsou hlavní taháky aktualizované verze desktopu Apple iMac. Nové verze jsou navíc už nyní k dispozici v Apple Online Store na webu Apple.cz. Více informací v článku.

 

 

 

Mactracker: všechna zařízení Apple na jednom místě

16. září 2013, 07.30 | Pokud vás produkty Apple zajímají více, než jen jako nástroje výkonu práce, bude aplikace Mactracker přesně pro vás. Jeho spuštění se téměř rovná návštěvě muzea věnované značce s nakousnutým jablkem ve znaku a během chvíle se tak můžete dozvědět vše o každém zařízení, které Apple ve své historii vyrobil. To vše zdarma a z pohodlí svého Macu, iPadu nebo iPhonu.

 

 

 

MacBook Pro s čipem Haswell přijde na trh v polovině září

26. srpna 2013, 16.15 | Očekávaná nová generace přenosných počítačů MacBook Pro, která bude využívat novou generaci procesorů s označením Haswell, přijde na trh už v polovině září. Je pravděpodobné, že nové MacBooky firma představí spolu s novou generací telefonu iPhone na konferenci chystané na 10. září. Po zkušenostech z minulosti lze předpokládat, že nové MacBooky budou k dispozici okamžitě po svém představení.

 

 

 

Prodeje počítačů Apple klesají, meziročně se propadly o 5 %

20. srpna 2013, 09.00 | Krize trhu s desktopovými počítači a notebooky pomalu začíná doléhat i na společnost Apple. Ta v červenci celosvětově prodala 3.8 milionů osobních počítačů, o 200 tisíc méně, než za stejné období v roce 2012. Vyhlídky jak na zbytek kalendářního roku 2013, tak na celý finanční rok 2013 / 2014 navíc nenaznačují obrat k lepšímu. Trh osobních počítačů je doslova kanibalizován stále populárnějšími a rychle se rozvíjejícími tablety. Okruh činnosti, které je pomocí tabletů možné provádět, se navíc neustále zvětšuje.

 

 

 

Výkonnostní testy říjnových MacBooků Pro

14. listopadu 2011, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům v říjnu inovované MacBooky Pro, podle očekávání zaznamenal jenom nepatrné nárůsty výkonu, s výjimkou zvýšení výkonu grafiky 15palcových a 17palcových modelů.

 

 

 

Apple vydal nové aktualizace firmwaru

11. listopadu 2011, 00.00 | Aktualizace SMC firmwaru MacBooků Pro řeší problém s jejich nečekaným vypínáním. A nový firmware pro bezdrátové základnové stanice AirPort Base Station a Time Capsule opravuje několik chyb.

 

 

 

Apple údajně v roce 2012 přepracuje všechny své modelové řady

7. listopadu 2011, 00.00 | Server Digitimes tvrdí, že příští rok Apple zásadně přepracuje iMacy, MacBooky Air, iPad a iPhone.

 

 

 

Zprávy o budoucích Macích

2. listopadu 2011, 00.00 | Apple údajně dokončil přípravy 15palcového ultratenkého notebooku. A nad budoucností Maců Pro se vznášejí otazníky, zřejmě se zvažuje ukončení jejich prodeje.

 

 

 

Apple vylepšil MacBooky Pro již v pondělí

25. října 2011, 00.00 | Všechny MacBooky Pro dostaly výše taktované procesory, 13palcové modely byly osazeny většími pevnými disky a 15palcové a 17palcové stroje nabízejí lepší grafický hardware.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: