Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Extrémní teploty bateriím nesvědčí

19. února 2017, 14.28 | Může dojít k jejich poškození i výbuchu. Okolní teplota, ať už příliš vysoká, nebo naopak nízká, patří k rizikovým faktorům, které mají velký vliv na výdrž a životnost baterií a akumulátorů elektronických přístrojů.

 

 

 

Google maps pro iOS6 jsou od dnešního dne k dispozici v AppStoru

13. prosince 2012, 16.27 | Apple v iOS6 poprvé odstranil mapovou aplikaci od Googlu a použil svou vlastní, která ovšem dle uživatelů byla a stále ještě je propadákem. Od dnešního dne je však možné vrátit do vašeho iOS zařízení staré dobré Google mapy.

 

 

 

Digit #76 - Softwarové novinky & iMenu pro restaurace

5. března 2012, 00.00 | Digit se tentokrát zaměřil na novinky z oblasti operačních systémů. Pobavili jsme se o Mountain Lionovi, stejně jako o dlaždicích. Nevynechali jsme ani iBooks Author, skvělou aplikaci Reflection (udělá z vašeho Maca Apple TV) a speciální tužku pro psaní na kapacitních displejích (Dagi, Jot Add). Rozhovor se točil kolem aplikace iMenu a v závěru najdete ukázku aplikace iFiles pro iPad a Photoshop Touch v kombinaci s programem Reflection.

 

 

 

Digit #75: iPad jako učební pomůcka

10. února 2012, 00.00 | Nejnovější díl Digitu jsme natočili v jazykove škole Archimedes, ve které kombinují zážitkovou výuku angličtiny s využitím vlastní iOS aplikace pomáhající s výukou jazyků. Jak jde využít iPad pro efektivní výuku jazyků?

 

 

 

Digit #74: Shrnutí trendů z veletrhu CES 2012 a Kindle Fire

19. ledna 2012, 00.00 | V aktuálním dílu videocastu Digit si můžete poslechnout o aktuálních trendech IT a spotřební elektroniky. Na přetřes přijdou například ultrabooky vs iPAdy, budoucnost 3D, trendy digitální fotografie či mini-recenze na Kindle Fire.

 

 

 

SuperApple Magazin 2/2011 je na stáncích

19. prosince 2011, 00.00 | Čtete si rádi o Apple produktech a máte rádi klasický papír? Právě nyní je na novinových stáncích k dispozici druhé číslo časopisu SuperApple. Hlavním tématem je Apple po Stevu Jobsovi, ale v časopisu najdete samozřejmě mnohem víc.

 

 

 

Digit #70: Přes třicet lahůdek pro Váš iPhone a iPad0

19. srpna 2011, 00.00 | Posledně jsme probrali Liona a ve výročním 70. dílu jsme se zaměřili na naše oblíbené aplikace pro iOS. Vybrali jsme pro Vás víc jak tři desítky našich oblíbených aplikací pro iPhone a iPad, které jsme se rozhodli Vám ukázat v praxi.

 

 

 

Digit #68: Jak nastartovat český startup

22. července 2011, 00.00 | Šedesátosmička Vám přináší nejen dva zajímavé hosty, Lukáše Hudečka a Petra Ocáska, ale hlavně velmi aktuální téma právě spouštěného prvního českého startup akcelerátoru. Pokud máte nějaký zajímavý nápad a nemáte úplně odvahu ho rozjet na vlastní pěst jako klasickou garážovku, ale hodila by se Vám finanční a hlavně znalostní podpora, pak si poslechněte o Startupyardu!

 

 

 

Digit #67: S matadorem sociálních síti Matoušem…

28. června 2011, 00.00 | V 67. Digitu máme opět hosta, se kterým jsme si povídali trochu netradičně o sociálních sítích. Twitter, Foursquare a Instagram jsou taháky tohoto Digitu a hlavním aktérem, který si nenechá skákat do řeči od nikoho z nás (a že jsme se snažili), je matador @matesola.

 

 

 

Digit #65: Jak se dělá mikro-fotobanka

17. května 2011, 00.00 | Tentokrát má Digit dvě části. V první se věnujeme aktualitám kolem MS, Skype, Googlu, Applu apod. Událo se toho hodně, takže vás čeká skoro 20 minut komentovaného dění. A v druhé části jsme měli možnost podebatit s Vítkem z PixMacu o tom, jak se ze start-upu buduje 10. největší mikro-fotobanka světa.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: