Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (14)

6. prosince 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Začněte právě teď! Dubi pořádá tutorial a vy si můžete hrát s ním. A kdo to dokáže lépe než on, může strávit den v profesionálním nahrávacím studiu 3bees bez dalších podmínek zcela zdarma!

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (13)

30. listopadu 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Ale vždyť je to tak snadné! Nevěříte? Tak já si dnes dovolím takový jako husarský kousek - nechám jednoho z nejhorších studentů na světě, mistra Dubeckého, aby vám sám svými slovy vyložil, jak se nahrává a upravuje audio! Ano, dneškem začíná slavný "Dubiho tutorial"! A na jeho konci vás čeká sladké překvapení...

 

 

 

MacExpo 2004 - Domácí zábava & Mac

26. listopadu 2004, 00.00 | Londýnské MacExpo nejsou jenom počítače a software pro profesionální použití, ale na své si přišli i návštěvníci, kteří chtějí svůj Mac využít i jako centrum zábavy. A tak bylo možné vidět na výstavě nejenom zaryté pařany sedící u PowerMaců G5 a střílející protivníky s přesností milimetru v Call of Duty, ale i řešení od společností Elgato, Roku a Hermstedt, které ovšem s hraním akčních her nemají vůbec nic společného.

 

 

 

MUJiPod.CZ - nový projekt spuštěn!

11. listopadu 2004, 00.00 | Několik základních informací o projektu, jeho cílech, zaměření a možnosti spolupráce. Server MUJiPod.cz se představuje a startuje svůj oficiální testovací provoz 11.11.2004.

 

 

 

iPod Photo & iPod Special Edition - Evoluce pokračuje

29. října 2004, 00.00 | V úterý večer našeho času pořádala společnost Apple speciální hudební událost v San Jose v Californii. Hlavního slova se na pódiu ujal CEO Steve Jobs a naservíroval všem hudebním fanouškům pár dárků. Bezpochyby největší novinkou je iPod Photo, který úspěšnou řadu přehrávačů s nakousnutým jablíčkem rozšířil o další vylepšení a funkce - barevný displej a možnost přenášet a prohlížet fotografie na displeji nebo třeba televizi. Ale iPod Photo není jediná novinka, která byla v úterý představena.

 

 

 

Aktuálně - nový barevný iPod a iTunes Music Store útočí na další země Evropy

27. října 2004, 00.00 | Společnost Apple včera uvedla novou řadu úspěšného hudebního přehrávače iPod. Nejenom, že se dočkal 60 GB kapacity disku, ale i barevného displeje. Hezký dárek ke třetím narozeninám.

 

 

 

Reklama na iPod: Nepřehlédnete ji!

18. října 2004, 00.00 | Když se nám na tiskové konferenci, která se konala při otevření iPod stánku v Bontonlandu na Václavském náměstí, svěřil pan Němeček z CDS, že pro zviditelnění iPodu připravují na polovinu tohoto měsíce ještě další akci na podporu prodeje, neměl jsem tušení, co se za tím může skrývat.

 

 

 

Absolutně zbytečné aplikace - nepomohou, ale rozhodně zabaví!

8. října 2004, 00.00 | Jak je z názvu patrné, nebudu dnes psát o tricích a tipech v systému Mac OS X ani o tom, jak efektivně a jednoduše ovládat počítač. Nic takového. Je přece pátek a všichni si chceme trochu odpočinout, dát nohy na stůl a chvíli si hrát. Stejně jako jsme to dělali v dobách, kdy 640 KB operační paměti stačilo úplně každému a joystick byl považován za hi-tech novinku z japonských ostrovů.

 

 

 

Squeezebox - Let the music play!

7. října 2004, 00.00 | Když jsme dostali do redakce produkt jménem Squeezebox, přiznám jsem, že jsem vůbec netušil, co tato černá krabička s displejem umí. Z názvu to patrné nebylo a až bližší prozkoumání ukázalo, že se jedná o hračku pro každého, kdo rád poslouchá muziku. A také se dá částečně považovat za konkurenta AirPort Express. Squeezebox sice neumí sdílet USB tiskárnu nebo fungovat jako bezdrátový přístupový bod, za to umí pouštět hudbu, a to velice dobře.

 

 

 

iPody na pultech - stačí si vybrat

6. října 2004, 00.00 | Včera jsme se dočkali oficiálního otevření obchodu s přehrávači iPod. V dopoledních hodinách se konala tisková konference, kde společnost Czech Data Systems uvedla na český trh iPod čtvrté generace a představila prodejní stánek, který mohou zájemci o tento úspěšný produkt nalézt v dolní části Václavského náměstí v Bontonlandu.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: