Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (24)

10. května 2006, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Třeba proto, že máte starší počítač? Žádná potíž - Kakaxa vám dnes poradí, jak to udělat, abyste si s GarageBandem mohli hrát i vy.

 

 

 

Kódování videa

26. dubna 2006, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu o zálohování DVDisků na pevný disk jsme si ukázali, jak obsah DVD zkopírovat; dnes tedy budeme předpokládat, že obsah DVD již máme na pevném disku (nebo že disk není chráněný a rozhodli jsme se jej zároveň v jediném kroku kopírovat i překódovat), a podíváme se na to, co se s ním vlastně dá dělat.

 

 

 

Reminiscence/Flashback

21. dubna 2006, 00.00 | Skvělá plošinovka ve vektorové grafice a nostalgická vzpomínka, na počítačovou dobu dávno minulou, ve vašem Macku.

 

 

 

Mac, Drogy a Rock'n'Roll II: Ballmer v. Ballmerová

19. dubna 2006, 00.00 | Vždycky jednou za čas narazí redaktoři MujMaca na zajímavost, aktualitu nebo humorný článek, který se nehodí do žádné stálé, již zavedené rubriky. Protože nám ale připadá škoda se s vámi o některé tyto perly nepodělit, rozhodli jsme se uvést nový, nepravidelně vycházející, seriál článků, jejichž obsah je různorodý a jejichž čtení se dopouštíte na vlastní nebezpečí. Před vámi leží druhý díl seriálu „Mac, drogy a rock'n'roll“.

 

 

 

Létáme: Targetware

14. dubna 2006, 00.00 | Targetware je letecký simulátor, který jde podobnou cestou jako o mnoho známější Warbirds. O jakou cestu to jde? Poskytnou zdarma software a peníze od vás budou chtít až když chcete létat on-line. Anglicky se tomu říká pay-per-play, tedy placení za hraní. Momentálně je hra ve stádiu open beta testování. Je to proto ideální chvíle na ozkoušení, jelikož je momentálně hraní zadarmo. Jako pokusní králíci si tedy můžeme hrát, jak chceme.

 

 

 

Než DVD do skříně uložíme...

10. dubna 2006, 00.00 | ... musíme jeho obsah převést na pevný disk, kde si s ním pak budeme moci dále hrát. A právě o tom, kterak tento převod provést, si budeme povídat dnes.

 

 

 

America's Army: Direct Action

7. dubna 2006, 00.00 | Máte rádi FPS (First Person Shooter), neboli střílečky z pohledu první osoby? A máte rádi hry zadarmo? Pak vám nesmí uniknout armádní simulátor America's Army (AA), jehož první hratelné demo bylo vydáno už na Den nezávislosti v roce 2002. AA je výjimečným projektem ministerstva obrany USA. Jedná se vlastně o PR prostředek mající za úkol představit život v armádě potenciálním rekrutům a obecně celé veřejnosti.

 

 

 

Zálohování DVD na pevný disk

 

 

 

Kam patří DVDisky? Na dno skříně!

3. dubna 2006, 00.00 | V novém několikadílném seriálku se podíváme blíž na to, jak ukládat kopie DVD na pevný disk tak, aby se daly pohodlně přehrávat a dalo se na to koukat, nezabraly zbytečně moc místa a aby v mezích možností zůstaly zachovány možnosti výběru kapitol, volby jazyka či titulků.

 

 

 

Mac, drogy a rock'n'roll

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: