Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iPod nano - the sexy thing!

22. září 2005, 00.00 | Pokud jste si mysleli, že iPod, který používáte, je ta nejkrásnější hračka, kterou jste si pořídili, měli jste pravdu. Ovšem pouze do 7. září, kdy Steve Jobs uvedl iPod nano - nejkrásnější iPod všech dob. Sexy přehrávač, který si ze svých předchůdců bere to nejlepší.

 

 

 

Unreal Tournament 2004

16. září 2005, 00.00 | Po týdenní přestávce, způsobené technickými potížemi, pokračujeme náš seriál Hry pro Mac OS X a to skvělou 3D akční hrou Unreal Tournament 2004.

 

 

 

Final Cut Studio zblízka: Final Cut Pro 5

14. září 2005, 00.00 | Samozřejmě, že náš miniseriálek, věnovaný aplikacím ze softwarového balíku Final Cut Studio, zahájíme tou první a nejdůležitější z nich, po které je ostatně pojmenován celý softwarový balík – střižnou Final Cut Pro.

 

 

 

Těšili jste se na Motorola ROKR? Berte radši iPod nano.. a to všema deseti!

8. září 2005, 00.00 | Včera, 7. září, se konala v 10 hodin lokálního času tisková konference, nebo chcete-li speciální událost, jejíž průběh měl pevně v rukou Steve Jobs, současný CEO a zakladatel společnosti Apple. A tato akce se nemohla konat nikde jinde než v Moscone West Convention Center v San Franciscu.

 

 

 

Quartz Composer pro programátory

6. září 2005, 00.00 | Dnes se zaměříme na programátory, využívající objektový vývojový systém Cocoa, a ukážeme si, jak lze tyto komposice přímo využívat pro grafické prvky programů.

 

 

 

Battle For Wesnoth a Armagetron

2. září 2005, 00.00 | V dnešním díle seriálu o hrách pro Mac OS X se podíváme na závodní arkádu Armagetron a návykovou tahovou strategii Battle For Wesnoth - obě dvě freeware.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (19)

1. září 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Žár trvá - a smyčkománie trvá! Kakaxa našel pro Dubeckého další smyčky, které už ale neslouží jen jako rytmický doprovod - tyto budou měnit atmosféru a dynamicky odlišovat jednotlivé části skladby.

 

 

 

Star Wars: Knights Of The Old Republic

26. srpna 2005, 00.00 | Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii...

 

 

 

Goban a SimpleSolitarus

19. srpna 2005, 00.00 | Dnes je opět čas si představit dvě vybrané Freeware hry, které potěší vašeho Maca, až spolu budete sami trávit dlouhé deštivé odpoledne. Pojďme se podívat na dvojici her Goban a SimpleSolitarus.

 

 

 

Final Cut Studio zblízka

18. srpna 2005, 00.00 | Konečně jsme si mohli softwarový balík Final Cut Studio "osahat" ve skutečnosti; v několika následujících článcích se proto na celý balík i na jeho jednotlivé aplikace podíváme podrobněji.

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: