Služby - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

Apple se zřejmě připravuje na brzké spuštění iTunes Match

14. listopadu 2011, 00.00 | Přibývá náznaků, že se blíží spuštění placené hudební služby iTunes Match, Apple opět smazal testovací knihovny a uvolnil třetí beta verzi iTunes 10.5.1.

 

 

 

Apple zmeškal slíbený termín pro spuštění služby iTunes Match

4. listopadu 2011, 00.00 | Hudební služba iTunes Match nebyla spuštěna do konce října a Apple musel vydat druhou beta verzi iTunes 10.5.1, aby vývojáři mohli dále pracovat, protože platnost první beta verze skončila.

 

 

 

Není cloud jako iCloud

25. října 2011, 00.00 | Apple se spuštěním iCloudu posunul v on-line službách o pěkný kus dopředu. Snaží se posílit závislost uživatelů na své platformě a vydělat další balík peněz. A to navíc zdaleka ne vše funguje tak, jak bychom si představovali.

 

 

 

Dění okolo služby iCloud

16. října 2011, 00.00 | Spolu se spuštěním služby iCloud byl zprovozněn také web iCloud.com a počaly fungovat webové nástroje pro převod účtů MobileMe pod iCloud. Též spuštění služby iCloud doprovázely počáteční potíže vyvolané přílišným zájmem zákazníků. Funkce iTunes in the Cloud začíná být dostupná v dalších zemích vedle USA. A Apple údajně jedná s filmovými studii o možnosti opakovaného stahování a streamingu filmů z iTunes Store v rámci služby iCloud.

 

 

 

Nové dění spojené se službou iCloud

3. října 2011, 00.00 | Vyšly nové beta verze softwaru podporujícího službu iCloud. Někteří uživatelé předčasně obdrželi uvítací zprávu pro iCloud. A Apple se údajně snaží vyjednat celosvětová práva na hudbu pro službu iTunes Match.

 

 

 

Zprávy spojené se službou iCloud

19. září 2011, 00.00 | Vyšla další beta verze Mac OS X 10.7.2 s integrovanou podporou služby iCloud. Testování beta verze služby iTunes Match bylo otevřeno další skupině vývojářů. Apple nevylučuje, že by mohl do služby iCloud vrátit odstraněné funkce MobileMe. A též pracuje na zajištění možnosti slučování vícenásobných identifikátorů Apple ID.

 

 

 

Apple spustil beta verzi služby iTunes Match

31. srpna 2011, 00.00 | Americkým vývojářům byla zpřístupněna beta verze placené služby iTunes Match, jež vyžaduje iTunes 10.5 beta 6.1. iTunes Match umožňuje přesunout celou hudební knihovnu uživatele do služby iCloud, avšak Apple tvrdí, že se při přehrávání skladeb nepoužívá streaming.

 

 

 

Webový obchod Applu experimentuje se sociálními sítěmi

19. srpna 2011, 00.00 | Apple ve středu nečekaně odstavil na několik hodin svůj webový obchod, avšak jedinou viditelnou změnou je sdílení odkazů na Facebooku a Twitteru u dvou položek.

 

 

 

Novinky týkající se přechodu z MobileMe na iCloud

8. srpna 2011, 00.00 | Apple zprovoznil web umožňující vývojářům převádět svá data ze služby MobileMe pod novou službu iCloud. A oznámil, že bývalí uživatelé MobileMe dostanou zdarma 25 GB úložného prostoru pro iCloud až do 30. června 2012.

 

 

 

Novinky spojené se službou iCloud

5. srpna 2011, 00.00 | Apple spustil beta verzi webu iCloud.com a oznámil ceny za dodatečný úložný prostor. Vyšly nové beta verze aplikací iWork pro iOS a iPhota 9.2 podporující iCloud. Byla aktivována funkce Find My Mac. Opakované stahování je nyní možné i pro zakoupené televizní pořady a možná bude brzy dostupné i pro filmy. A nový firmware Apple TV přinesl streaming zakoupených televizních pořadů a podporu pro Vimeo.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: