Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Sky Gamblers: Storm Raiders je na iOS k dispozici zdarma

26. srpna 2013, 08.45 | Usedněte do kokpitu některé z nejznámějších stíhaček Druhé světové války a zapojte se do Bitvy o Británii, obrany Pearl Harboru nebo Bitvy u Midway. Jedna z nejpopulárnějších her na platformě iOS, díl Storm Raiders série Sky Gamblers, je na omezenou dobu k dispozici zcela zdarma. Hra je až do pátku uvolněna ke stažení v rámci akce App Of The Week.

 

 

 

Java na platformě Macintosh

1. července 2011, 07.00 | Vyhlášením firmy Apple o zastavení podpory Javy okamžitě vyvstaly pochybnosti o jejím dalším osudu na této platformě. Rozhodl se Apple pro bojkot podobně jako to udělal například s Flashem? Jak se vlastně daří Javě v jablečném sadu? Pokusme se na to podívat trochu blíže.

 

 

 

Apple vydal řadu softwarových aktualizací pro nové Macy

6. května 2011, 00.00 | Čtyři nové aktualizace řeší různé problémy letošních MacBooků Pro a iMaců, především ty spojené s jejich novým hardwarem.

 

 

 

Quentin se stal distributorem Code42 Software. Výrobce zálohovacího software CrashPlan Pro

18. dubna 2011, 00.00 | CrashPlan Pro je vysoce výkonné a multiplatformní zálohovací řešení, které zajišťuje podnikovou ochranu dat, tzn. jejich zálohu a obnovení.

 

 

 

Recenze: Parrot AR.Drone - na křídlech rozšířené reality

20. prosince 2010, 01.00 | Máte iPhone 4 a iPad, spíte na polštáři s logem nakousnutého jablka a netrpělivě čekáte na každou zmínku o novinkách z Cupertina? A utrácíte pravidelně za hry v App Store? Možná přišla chvíle udělat další krok. Otestovali jsme futuristickou helikoptéru Parrot, kterou lze ovládat právě jen iPhonem nebo iPadem.

 

 

 

Na Mac přichází Civilization V

26. listopadu 2010, 00.00 | Páté pokračování známé série tahových strategických her je nyní dostupné také pro Mac OS X.

 

 

 

Na Mac přichází hra Left 4 Dead 2

6. října 2010, 00.00 | Valve včera uvedla hru Left 4 Dead 2 pro Mac OS X na službě Steam, avšak na předchozí hru Left 4 Dead si uživatelé Maců budou muset ještě chvíli počkat.

 

 

 

Valve uvedla hru Counter-Strike: Source pro Macy

25. června 2010, 00.00 | Oblíbená střílečka Counter-Strike: Source se od středy nabízí na službě Steam také pro Mac OS X.

 

 

 

Softwarové zprávy související s Macy

21. června 2010, 00.00 | Apple v Mac OS X 10.6.4 potichu aktualizoval ochranu proti škodlivému softwaru. Adobe si stěžuje na neaktuální verzi Flash Playeru v Mac OS X 10.6.4. A Apple začal přijímat od vývojářů ke schválení rozšíření pro Safari 5.

 

 

 

Na Mac dorazila hra Team Fortress 2

14. června 2010, 00.00 | Ke hrám nabízeným pro Mac službou Steam přibyla dlouho očekávaná hra Team Fortress 2, přes víkend ji bylo dokonce možné hrát zdarma.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: