Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Novinky spojené s obchodem iTunes Store

31. října 2011, 00.00 | iTunes Store počal nabízet filmy v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska a současně v nich byl zahájen též prodej Apple TV. V USA zřejmě bude brzy spuštěna služba iTunes Match. A Apple otevřel svůj bezeztrátový hudební formát ALAC.

 

 

 

Apple TV se má začít prodávat v sedmi dalších evropských zemích

3. října 2011, 00.00 | Od zítřka se Apple TV druhé generace údajně začne oficiálně nabízet v Belgii, Dánsku, Finsku, Lucembursku, Nizozemí, Norsku a Švédsku.

 

 

 

Doplňující poznámky k rozšíření působnosti iTunes Store do dalších zemí

30. září 2011, 00.00 | Apple spustil prodej hudby v iTunes Store i pro 12 zbývajících zemí Evropské unie a iBookstore nyní funguje ve 26 dalších zemích. A v několika dalších evropských zemích, kde iTunes Store působil již dříve, se zřejmě připravují prodej a půjčování filmů.

 

 

 

Hudba v iTunes Store konečně dostupná v ČR a SR

29. září 2011, 00.00 | Od dnešního rána lze nakupovat hudbu v českém iTunes Store. Kromě 18 milionů skladeb z celosvětového katalogu iTunes jsou k mání také skladby českých a slovenských interpretů. Mezi nimi najdete například J.A.R, Kabát, Jaromíra Nohavicu, Desmod, I. M. T. Smile a samozřejmě také Karla Gotta.

 

 

 

Dění okolo televizního obsahu v iTunes Store

29. srpna 2011, 00.00 | Apple zrušil možnost půjčování televizních pořadů z iTunes Store a na Apple TV. Následné pověsti o nové technologii dodávky televizního obsahu byly zpochybněny a nedůvěru budí i nově oživené pověsti o údajném televizoru Applu.

 

 

 

Fotograf a iPad. Šest fotoaplikací - jedna lepší, než druhá

23. srpna 2011, 00.00 | Může iPad nahradit v terénu počítač a posloužit jako dobrý editor fotografií? Podívejte se na přehled šestice aplikací, které jsou adepty na tento post.

 

 

 

Novinky spojené s iTunes

15. prosince 2010, 00.00 | Sociální síť Ping doplnila možnost publikování přehrávacích seznamů a práce na nich. A Apple začal používat zkracovač URL adres iTun.es pro zprávy posílané na Twitter.

 

 

 

Hudba Beatles na iTunes zaznamenala úspěch

26. listopadu 2010, 00.00 | Hudba Beatles na iTunes Store za první týden dosáhla rekordu jak v prodeji jednotlivých písní, tak celých alb, výrazně překonala současnou tvorbu.

 

 

 

Beatles konečně na iTunes

18. listopadu 2010, 00.00 | Od úterní 16. hodiny si mohou američtí uživatelé iTunes stáhnout všech 13 alb a tři kompilace britské skupiny. Kompletní The Beatles Box Set vyjde na 149 USD.

 

 

 

Recenze: iPod nano - nezůstal kámen na kameni

22. října 2010, 00.00 | Nový iPod nano při svém představení doslova šokoval. Sympaticky podlouhlý tvar nahradil takřka čtverec, léty prověřené ovládací kolečko je pryč, vzadu přibyla spona pro uchycení na oděv a korunu všemu nasadil dotykový displej.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: