Aplikace pro iPhone - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Aplikace pro iPhone

Obsah seriálu:

portmonka_logo-nahled2.jpg 18.11.2013

Portmonka: když chcete ulevit své peněžence a zároveň ušetřit

Počátkem minulého týdne představená nová verze mobilní aplikace Portmonka nabízí alternativu k tlusté peněžence plné plastových věrnostních karet. To spolu s možností okamžitého využití exkluzivních slevových kuponů nebo možností registrace do vybraných věrnostních programů přímo z telefonu dává základ na solidní a užitečnou mobilní aplikaci. Po týdenním testování vám přinášíme popis aplikace doplněný o naše postřehy.

storm_raiders_logo-nahled2.jpg 26.08.2013

Sky Gamblers: Storm Raiders je na iOS k dispozici zdarma

Usedněte do kokpitu některé z nejznámějších stíhaček Druhé světové války a zapojte se do Bitvy o Británii, obrany Pearl Harboru nebo Bitvy u Midway. Jedna z nejpopulárnějších her na platformě iOS, díl Storm Raiders série Sky Gamblers, je na omezenou dobu k dispozici zcela zdarma. Hra je až do pátku uvolněna ke stažení v rámci akce App Of The Week.

google_plus_logo-nahled2.jpg 19.08.2013

Nová verze Google+ pro iOS přináší Hangouts a podporu Google Drive

Společnost Google koncem minulého týdne uvolnila do App Store novou verzi své Google+ aplikace pro systém iOS. Nová verze 5.4.0 obsahuje několik zásadních novinek, jako je výměna integrované služby Messenger za Hangouts nebo podpora pro práci s úložištěm Google Drive. Google tak pokračujte v trendu konsolidace vlastních mobilních aplikací dostupných pro iOS.

ea games 22.05.2009

Plánuje Apple převzetí EA Games ?

Minulý rok firma Electronic Arts sestoupila z trůnu herního průmyslu, odložila řadu projektů a některé zrušila úplně. Společnost EA podle agentury Reuters prodělala v loňském roce 630 milionů dolarů. Internetem se proto začaly šířit spekulace o možném převzetí EA společností Apple. Pojďme si zaspekulovat i na MujMac.cz.

iPhoneP-nahled2.jpg 13.05.2008

Upgrade iPhone z 1.1.2 na 1.1.3 a emulátory pro iPhone / iPod Touch

Čtvrtý díl seriálu o software pro iPhone / iPod Touch, ve kterém si stručně povíme o úskalích přechodu na firmware 1.1.3 a představíme si několik zajímavých emulátorů jiných platforem (NES, SNES, MEGADRIVE, GBA).

iPhoneP-nahled2.jpg 10.03.2008

Používáme iPhone a iPod Touch

Třetí díl seriálu o software pro iPhone / iPod Touch, ve kterém se podrobně podíváme na to, jak řešit datový přístup na vašeho miláčka, a řekneme si také něco o prvních zajímavých aplikacích.

iPhoneP-nahled2.jpg 26.02.2008

Instalujeme aplikace pro iPhone / iPod Touch

Druhý díl seriálu o software pro iPhone / iPod Touch, ve kterém se podrobně podíváme na to, jak pohodlně instalovat aplikace do vašeho miláčka.

iPhoneP-nahled2.jpg 18.02.2008

Začínáme s iPhone / iPod Touch software

První díl seriálu o software pro iPhone / iPod Touch, ve kterém si povíme, jak si postavit a nakonfigurovat Vaši novou domácí bezdrátovou síť a kde najít informace k odemčení Vašeho miláčka!

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Periferie  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: