Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (22)

28. prosince 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Dnes vám Kakaxa s Dubeckým ukážou, jak báječně se bubnuje i bez bubnů. Stačí jen klávesnice vašeho počítače - a trocha kvantizace...

 

 

 

Anime a Apple - vánoční hit?

20. prosince 2005, 00.00 | Pokud patříte mezi fanoušky Applu a iPodu, možná jste se již pídili po různých doplňcích a oblečení s logem nakousnutého jablíčka. A pokud jste se čistou náhodou nepodívali do Apple obchodu u centrály firmy v Palo Alto, asi jste moc nepořídili. Je to smutná pravda, ale hrníček, trička, bundy, mikiny či dupačky pro minina jen tak neseženete.

 

 

 

Ozzy - Epizoda 1: Nový zaměstnanec

16. prosince 2005, 00.00 | Ozzy se setkal s králíkem - kostky jsou tedy vrženy! Zrodí se mezi vypečeným správcem sítě a zapřísáhlým macařem Ozzym skutečné přátelství nebo si polezou krkem? Aneb, což takhle dát si komiks?

 

 

 

The Sims 2

16. prosince 2005, 00.00 | Páteční seriál o hrách je opět tady. Dnes sedí v horkém křesle hra The Sims2, přímé pokračování titulu, který přeformuloval definici počítačové hry.

 

 

 

Swear a Zoo Tycoon

9. prosince 2005, 00.00 | Po týdnu se opět shledáváme u dalšího dílu našeho herního seriálu. Tentokrát se podíváme na freeware hru Snakes a v novém retrokoutku si povíme něco o poučné klasice, hře Zoo Tycoon.

 

 

 

Cinema Tools

8. prosince 2005, 00.00 | Jelikož aplikacemi LiveType, Compressor i Qmaster jsme se již zabývali v předminulém i minulém dílu našeho seriálu, je dnes tedy na řadě poslední z nich, aplikace Cinema Tools.

 

 

 

Apple iPod nano Lanyard - iPod nano na krku

30. listopadu 2005, 11.00 | Když jsem recenzoval iPod nano před pár týdny, litoval jsem, že v prodeji ještě není Apple iPod Lanyard, neboli šňůrka na krk s integrovanými sluchátky. Naštěstí jsem se dočkal a v současnosti je již Lanyard i u nás k dostání. A jak se nosí iPod nano na krku?

 

 

 

Doom 3

30. listopadu 2005, 00.00 | Po krátké pauze z technických důvodů se na vaše monitory vrací seriál „Hry pro Mac OS X.“ Novou kapitolu recenzí dnes otevíráme očekávaným pokračováním legendy, hrou Doom 3.

 

 

 

Compressor a Qmaster

21. listopadu 2005, 00.00 | V minulém dílu našeho volného seriálu, ve kterém se věnujeme profesionálním aplikacím pro zpracování videa z balíku Final Cut Studio, jsme se začali blíž zabývat doplňkovými aplikacemi, jež jsou dodávány "zdarma". Dnes si trochu podrobněji ukážeme další dvojici aplikací: universální transkodér Compressor je velmi šikovný a pohodlný pro převody víceméně čehokoli na cokoli. Spolupracovat s Compressorem může aplikace Qmaster.

 

 

 

Anketa - jací jste hráči?

4. listopadu 2005, 08.00 | Hrajete rádi hry? Máte vyhraněný žánr? Hrajete hry po síti? Odpovězte nám na otázky následující ankety a pomozte nám získat lepší představu o tom, jací jste hráči. Dotazník vám nezabere více jak 5 minut vašeho času.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: