Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iPhoto 7 z iLife'08 - další krok k lepším obrázkům

24. září 2007, 10.00 | Program iPhoto patří pravděpodobně k těm nejčastěji spouštěným programům z balíku iLife. Nedávno představená verze iLife'08 nám nadělila iPhoto 7, které se od svého předchůdce na první pohled příliš neliší, na rozdíl od takového iMovie, jež bylo kompletně přepracováno. Nové iPhoto se tak na první pohled může jevit jako minoritní update, ale to není tak docela pravda - i když na povrchu zůstává téměř nezměněné, pod povrchem se dočkalo řady zajímavých vylepšení.

 

 

 

DX7 Librarian

20. září 2007, 10.00 | U počítačů a softwaru jsme zvyklí, že jejich morální životnost je obvykle, až na výjimky, několik málo let. U hudebních nástrojů, zvláště těch kvalitnějších, bývá obvykle morální životnost o dost vyšší, ale také přece jenom ne nekonečná.

 

 

 

Universal Binary nebo Rosetta v hudbě?

18. září 2007, 10.00 | S přechodem počítače Apple na procesory Intel nastaly pro uživatele nové časy, spojené s různými výhodami (jako je vyšší rychlost procesorů, ale i možnost instalace Windows a všech aplikací, které jsou napsané pouze pro Windows – občas se to hodí), ale i problémy (stále se diskutuje téma, zda jsou Intely tak stabilní, jako byly PowerPC, starší aplikace běží v simulaci Rosetta, aj.).

 

 

 

Podrobný (a český) návod na odemknutí iPhone

14. září 2007, 10.00 | Je pátek 13. září 2007, vlastně čtvrtek. Dívám se do kalendáře - je středa! Po dvanáctihodinovém maratonu před počítačem se mi kompletně rozhodily biologické hodiny. Je poledne a chce se mi spát. Tenhle text píšu spíš nosem než prsty. Co jsem to dělal... aha, už jsem si vzpomněl - odblokovával jsem si svůj nový iPhone.

 

 

 

Tip na hardware a doplňky Matias

11. září 2007, 10.00 | Pokud vám nevyhovuje současná klávesnice, nebo jste nuceni řešit pořízení nové, možná pro vás bude zajímavý tip na stránky s nabídkou těchto produktů. Navíc zde lze pořídit i doplňky pro iPod či brašny na notebooky.

 

 

 

FINAL CUT STUDIO 2 - recenze ve dvou dějstvích...

7. září 2007, 10.00 | MujMac dostal ke krátkému otestování nedávno představený balík video a postprodukčních aplikací FinalCut Studio 2. Na různých místech se už o něm napsalo poměrně dost, ale zkusme si ještě jednou ukázat, jaké všechny novinky na nás v Cupertinu přichystali a hlavně jaké byly první dojmy a zkušenosti "na vlastní kůži"...

 

 

 

ControllerMate – programování nejen herních USB zařízení

5. září 2007, 10.00 | Bohužel ne všichni výrobci herních i neherních periferií podporují svým softwarem i OS X. Jedním z těch skoupých je Saitek. Naneštěstí právě tento výrobce má v nabídce mnoho dobrých herních ovladačů a jedním z nich je Saitek Pro Gamer. Jak však takové zařízení přinutit ke správnému fungování?

 

 

 

MIDI versus audio

23. srpna 2007, 10.00 | Velice často se setkávám s dotazy typu: “Jak převést MIDI na audio? Jak vyexportovat soubor z Cubase/Logicu/ProTools se syntezátory do WAV, MP3...?”, případně s opačnými: “Jak dostat z MP3/WAV/AIFF souboru MIDI? Chtěl bych si z CD, které jsem nagraboval, odstranit zpěv, dostat to do MIDI, upravit a připravit pro karaoke, jak to mám udělat?”. Právě k těmto dotazům směřuje dnešní článek.

 

 

 

Zprávy z víkendu: panika na trhu oslabila také akcie Applu, aktualizace pro iWeb 2 a EA začíná prodávat slíbené hry. (20.8.07)

20. srpna 2007, 00.00 | Panika na finančních trzích kolem hypoték oslabila rovněž akcie Applu. Vyšla aktualizace pro iWeb 2. A Electronic Arts tento týden začne prodávat čtyři ze šesti přislíbených her.

 

 

 

Finanční zprávy: panika kolem nízkého počtu aktivací iPhonů a výhodné podmínky pro Apple ve smlouvě s AT&T (25.7.07)

25. července 2007, 08.00 | AT&T oznámený počet aktivací iPhonů za první 2 dny prodeje, nižší než se čekalo, vyvolal prudký pokles akcií Applu. Zato smlouva s AT&T o prodeji iPhonu zřejmě Applu přináší ještě větší zisky, než se předpokládalo.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: