Humor - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHumor

iPad za 24 dolarů

9. srpna 2010, 00.00 | Společnost PixelPads uvedla speciální verzi iPadu s označením 64PG. Nepotřebuje napájení, základní balení pořídíte v přepočtu za 450 Kč a je plně recyklovatelný. Je totiž z papíru.

 

 

 

Digit #38 - Windows 7 (párty) pohledem zkušených Macařů

15. prosince 2009, 00.00 | Nový Digit si pozval jako hosty chlapce z Týden Živě a v rámci parodie na Windows 7 párty je vyzpovídal, co se týče srovnání Windows 7 a Snow Leoparda. Jak takové srovnání vyzní, pokud se dělá opravdu věcně a bez emocí?

 

 

 

Digit #22: Radek Hulán jako switcher

27. listopadu 2008, 00.00 | Aktuální díl videocastu Digit představuje známou kontroverzní postavu českého internetu Radka Hulána jako čerstvého switchera. Jak je to doopravdy s jeho názory na Mac OS X a Windows Vista můžete zjistit v tomto exkluzivním videu.

 

 

 

Jak Applisté přicházejí o iluze

15. května 2006, 00.00 | Vždycky jednou za čas narazí redaktoři MujMaca na zajímavost, aktualitu nebo humorný článek, který se nehodí do žádné stálé, již zavedené rubriky. Protože nám ale připadá škoda se s vámi o některé tyto perly nepodělit, rozhodli jsme se uvést nový, nepravidelně vycházející, seriál článků, jejichž obsah je různorodý a jejichž čtení se dopouštíte na vlastní nebezpečí. Před vámi leží další díl seriálu „Mac, drogy a rock'n'roll“.

 

 

 

Mac, Drogy a Rock'n'Roll II: Ballmer v. Ballmerová

19. dubna 2006, 00.00 | Vždycky jednou za čas narazí redaktoři MujMaca na zajímavost, aktualitu nebo humorný článek, který se nehodí do žádné stálé, již zavedené rubriky. Protože nám ale připadá škoda se s vámi o některé tyto perly nepodělit, rozhodli jsme se uvést nový, nepravidelně vycházející, seriál článků, jejichž obsah je různorodý a jejichž čtení se dopouštíte na vlastní nebezpečí. Před vámi leží druhý díl seriálu „Mac, drogy a rock'n'roll“.

 

 

 

Mac, drogy a rock'n'roll

 

 

 

Mac, drogy a rock'n'roll

31. března 2006, 00.00 | Vždycky jednou za čas narazí redaktoři MujMaca na zajímavost, aktualitu nebo humorný článek, který se nehodí do žádné stálé, již zavedené rubriky. Protože nám ale připadá škoda se s vámi o některé tyto perly nepodělit, rozhodli jsme se uvést nový, nepravidelně vycházející, seriál článků, jejichž obsah je různorodý a jejichž čtení se dopouštíte na vlastní nebezpečí. Před vámi leží první díl seriálu „Mac, drogy a rock'n'roll“.

 

 

 

Anime a Apple - vánoční hit?

20. prosince 2005, 00.00 | Pokud patříte mezi fanoušky Applu a iPodu, možná jste se již pídili po různých doplňcích a oblečení s logem nakousnutého jablíčka. A pokud jste se čistou náhodou nepodívali do Apple obchodu u centrály firmy v Palo Alto, asi jste moc nepořídili. Je to smutná pravda, ale hrníček, trička, bundy, mikiny či dupačky pro minina jen tak neseženete.

 

 

 

Ozzy - Epizoda 1: Nový zaměstnanec

16. prosince 2005, 00.00 | Ozzy se setkal s králíkem - kostky jsou tedy vrženy! Zrodí se mezi vypečeným správcem sítě a zapřísáhlým macařem Ozzym skutečné přátelství nebo si polezou krkem? Aneb, což takhle dát si komiks?

 

 

 

iWife - Office pro vás soukromý život

1. dubna 2004, 00.00 | Po úspěchu balíku iLife přichází společnost Apple s dalším balíkem, který se dá v mnoha pohledech považovat za revoluční. iWife nabízí osobní služby na takové úrovni, o které se mnoha uživatelů doposud ani nesnilo.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: