Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Které iMovie používat?

14. srpna 2008, 08.00 | V balíku multimediálních aplikací iLife ’08 byla představena nová aplikace pro stříhání videa, která sice na předchozí iMovie HD navazuje číslováním, ale způsob práce v ní je jiný, než jsme byli dosud zvyklí. Možná právě záběry z letošní dovolené před vás postavily otázku: Které iMovie si vybrat?

 

 

 

.Mac je nyní MobileMe a nejen pro Apple uživatele www.me.com

16. července 2008, 08.00 | Placená webhostingová služba .Mac, rozšířená o podporu operačního systému OSX a balíku aplikací iLife, byla přejmenována na MobileMe a doplněna o některé vitální funkce. Provoz služby .Mac, zahájený 5. ledna 2000, byl tímto 9. července 2008 oficiálně ukončen. První dny spuštění však doprovází omezení funkčnosti z důvodu prodloužení předpokládané doby pro transfer.

 

 

 

Mediální zprávy: iTunes Store prodal 5 miliard hudebních skladeb. (20.6.08)

20. června 2008, 08.00 | iTunes Store překročil hranici 5 miliard prodaných hudebních skladeb, velice dobře si vede také obchod s filmy.

 

 

 

Mediální zprávy: Apple zahájil prodej a půjčování filmů v Británii a v Kanadě. (5.6.08)

5. června 2008, 07.00 | Apple oficiálně spustil prodej a půjčování filmů prostřednictvím iTunes Store ve Velké Británii a v Kanadě, konkrétní podmínky pro tyto dvě země se poněkud liší od USA i od sebe navzájem.

 

 

 

Mediální zprávy: Apple připravuje prodej filmů v Británii a v Kanadě a francouzský iTunes Store nabízí televizní pořady. (2.6.08)

2. června 2008, 05.00 | iTunes Store ve Velké Británii a v Kanadě umožní stahování a nákup filmů hlavních studií. A francouzský iTunes Store zařadil do své nabídky televizní pořady.

 

 

 

Dění okolo iTunes Store: nové filmy údajně prodávány se ztrátou, dosaženo 1 000 filmů v půjčovně a počet hudebních skladeb zůstává na 6 milionech. (5.5.08)

5. května 2008, 06.00 | Nové filmy, vydávané současně s DVD, prý Apple prodává pod velkoobchodní cenou. S dvouměsíčním zpožděním dosáhla filmová půjčovna Applu slibovaného tisíce titulů. A nabídka hudebních skladeb iTunes Store čitá jen 6 milionů, nikoli 10 milionů uváděných při pátém výročí.

 

 

 

Mediální dění: iTunes Store začne nabízet nové filmy současně s jejich vydáním na DVD. (2.5.08)

2. května 2008, 05.00 | Apple potvrdil, že se nové filmové tituly budou na iTunes Store objevovat ve stejný den, kdy vyjdou na DVD.

 

 

 

iTunes Store oslavil páté výročí. (29.4.08)

29. dubna 2008, 06.00 | Dnes už nejenom hudební webový obchod Applu vkročil do šestého roku své existence.

 

 

 

Zprávy související s Macy: údajný klon Macu, Apple přiznává grafické potíže MacBooků, Adobe Premiere Pro CS3 podporuje Sony XDCAM EX a Adobe chystá formát CinemaDNG. (15.4.08)

15. dubna 2008, 06.00 | Objevila se nabídka „klonu“ Macu za 400 USD, avšak Apple jistě podnikne protiopatření. Apple přiznal, že nejnovější MacBooky a MacBooky Pro trpí drobnými vadami zobrazování. Střihový program Adobe Premiere Pro CS3 nově podporuje formát kamer Sony XDCAM EX. A Adobe přišla s návrhem na otevřený formát CinemaDNG pro digitální filmy.

 

 

 

Digital Performer – Preference a nastavení (2. část)

3. dubna 2008, 09.00 | Správné nastavení každé aplikace může vždy odvést velký kus práce a výrazně zjednodušit ovládání. Každý uživatel přistupuje k aplikaci trošku jinak, každý od ní vyžaduje trošku něco jiného. Proto je vhodné nastavení přizpůsobit osobitým požadavkům. Máme pro vás připravenou druhou část věnovanou nastavení aplikace Digital Performer.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: