Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Chytáme digitální televizi s PowerBookem a Formac DVB watchandgo

17. srpna 2005, 00.00 | Do redakce nám na testování dorazil produkt německé společnost Formac nazvaný watchandgo. Jedná se o PCMCIA kartu s anténou, která umožní v PowerBooku sledovat vysílání digitální televize kdekoliv, kde je signál dostatečně silný. I když je vysílání digitální televize u nás zatím ve fázi testování, pustil jsem se testování a výsledky dvou týdnů strávených s Formac watchandgo se pokusím shrnout v následujícím textu.

 

 

 

Simcity 4

12. srpna 2005, 00.00 | V dnešním herním článku se blíže seznámíme s budovatelskou Sim hrou z dílen Maxisu a Aspyru, Simcity 4.

 

 

 

Automator a pracovní postupy

8. srpna 2005, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu našeho miniseriálku o systému Automator, v němž jsme se seznámili se zbývajícími skupinami akcí, dnes pokročíme od akcí k dalšímu bloku; v něm si toho řekneme poněkud více o pracovních postupech samotných i o tom, jak s nimi můžeme pracovat a akce do nich skládat.

 

 

 

OpenTTD a iSudoku

5. srpna 2005, 00.00 | Jako každý druhý pátek, přinášíme vám i dnes recenze na dvě vybrané Freeware hry. Dnes si představíme logickou hříčku iSudoku a open source remake legendární budovatelské strategie Transport Tycoon. Příjemné čtení!

 

 

 

Darwinia

29. července 2005, 00.00 | Vítejte u dalšího dílu průřezu hrami pro Mac OS X. Dnes se opět podíváme na komerční hru, tentokrát netradiční akční strategii Darwinia - posledního mohykána sharewarových her.

 

 

 

Tux Racer a Frozen Bubble

22. července 2005, 00.00 | Opět se setkáváme u našeho herního seriálu. Dnešním dílem se opět zaměříme na dvě nekomerční hry, tentokrát ve znamení tučňáka. Čeká nás barevná arkáda Frozen Bubble a dětská závodní hra Tux Racer. Obě pocházejí ze světa Linuxu, ale na Mac OS X se cítí jako doma.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (18)

21. července 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Žár trvá - a Dubiho hvězda žhavě žhne! V následujících lekcích bude ovšem zářit hlavně Kakaxa - konečně totiž překonal přesudky vůči Dubimu - a zbláznil se do jeho skladby. Bude vám i Dubimu předvádět, jak skladbě srovnat rytmus, jaké další smyčky se hodí, kde je strategické je zapnout či vypnout, jak zvuky rozložit v ose levá - pravá, vepředu - vzadu, nahoře - dole, či jak kreslit křivky automatizace hlasitosti.

 

 

 

Warcraft III: Reign of Chaos

15. července 2005, 00.00 | V dnešním díle seriálu o hrách pro Mac OS X si povíme o Real Time strategii Warcraft III Reign of Chaos z dílen společnosti Blizzard, ostříleného veterána herního průmyslu.

 

 

 

Bose SoundDock - dobrý kamarád iPodu

14. července 2005, 00.00 | Když jsem v září minulého roku měl možnost na pařížském Apple Expu vidět prezentaci stylových reprobedýnek pro iPod honosící se logem Bose, bylo mi hned jasné, že se nejedná o výrobek, který v široké nabídce doplňků pro iPod jen tak zapadne. Jednoduchý a čistý design, dálkové ovládání a luxusní cena. I tak by se dal Bose SoundDock charakterizovat, ale já se o něm rozepíšu trochu více.

 

 

 

FloboPuyo a Fish Fillets

1. července 2005, 00.00 | V dnešním, historicky druhém, díle nového seriálu o hrách pro Mac OS X na nás čekají mini-recenze na dvě zábavné freeware hry, které si můžete zdarma stáhnout a zahrát, a které vás jistě zabaví přinejmenším stejně, jako mnoho komplexních komerčních produktů.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: