Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Přejít na iOS 7 nebo nepřejít? 5 důvodů PROTI

20. září 2013, 11.30 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Přejít na iOS 7, nebo nepřejít? 5 důvodů PRO

19. září 2013, 13.00 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Dodávky iPhone 5S budou nejméně do konce září omezené

18. září 2013, 08.00 | Společnost Apple podle dostupných informací zatím mobilním operátorům dodala jen velmi malé množství kusů mobilního telefonu iPhone 5S. Podle některých prodejců je poskytnuté množství „groteskní“ a rozhodně nebude stačit na pokrytí očekávaného zájmu. Podle dostupných informací navíc zlepšení nepřijde dřív, než počátkem října. Více informací v článku.

 

 

 

iPady a iPhony možná ochrání alarm založený na detekci pohybu

12. září 2013, 15.45 | Společnost Apple si v uplynulých dnech úspěšně patentovala systém ochrany mobilních zařízení, využívající pohybový čip. V budoucnu bychom se tak iPady a iPhony v případě krádeže mohly začít nahlas houkat nebo jinak upozornit na probíhající krádež. Krádež by přitom systém měl být schopen rozpoznat.

 

 

 

iPhone 5S potřebuje zásadní novinku, možná NFC nebo čtečku otisků prstů. Nebo obojí.

10. září 2013, 10.00 | Pro společnost Apple dnes nastane jeden z nejvýznamnějších dnů v roce – představení nové generace chytrého telefonu iPhone. Událost je o to významnější, že představen by neměl být jeden, ale hned dva telefony. Přestože spekulace jsou stejně silné jako v minulých letech, iPhonu zdá se, jako by chybělo něco, co jej opět posune daleko před konferenci.

 

 

 

Co znamená ukončení vývoje mobilního Flash Playeru?

10. listopadu 2011, 00.00 | Ta zpráva přišla pro většinu lidí jako blesk z čistého nebe. Adobe, firma, jejíž aktivity se v posledních letech točí především kolem Flashe, vzdala jeho prosazení na mobilní zařízení a míní se v tomto směru soustředit na HTML5. A jen tak mimochodem, propustí 750 zaměstnanců.

 

 

 

Není cloud jako iCloud

25. října 2011, 00.00 | Apple se spuštěním iCloudu posunul v on-line službách o pěkný kus dopředu. Snaží se posílit závislost uživatelů na své platformě a vydělat další balík peněz. A to navíc zdaleka ne vše funguje tak, jak bychom si představovali.

 

 

 

Je ve vězení bezpečno

11. srpna 2010, 01.00 | Co vlastně znamená uzavřený systém? A jak (ne)souvisí s povinnou a výhradní distribucí aplikací prostřednictvím AppStore? Jaké to má důsledky pro bezpečnost a komu a jak to pomáhá?.

 

 

 

Macworld 2010 konference: Fraška za 1 000 dolarů

11. února 2010, 00.00 | Macworld 2010 sliboval kromě veletrhu unikátní, úžasný a neopakovatelný program konferenční části. Po prvních dvou dnech můžeme zcela odpovědně prohlásit, že sliby se pořadatelům nepodařilo naplnit ani z dálky.

 

 

 

Co očekávat na WWDC 2009

31. května 2009, 00.00 | Vývojářská konference WWDC 2009 se letos bude konat od 8. do 12. června, což je opravdu za dveřmi. Pojďme si tedy zapolemizovat co na nás Apple tentokrát chystá.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: