Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Hry našeho rozverného mládí: éra originality II

24. října 2003, 00.00 | Pokračujeme v naší jiždě historií her - dneska nás čekají takové "vypalovačky", že raději ani nebudeme dopředu prozrazovat názvy, slabší povahy by to nemusely vydržet! Každopádně, kdo alespoň některé z těchto legendárních her nehrál, pomalu jako by nežil.

 

 

 

První reakce na iTunes pro Windows

21. října 2003, 00.00 | Po vedení iTunes pro Windows a nové verze obchodu iTunes se samozřejmě objevila celá řada dalších informací - pojďme se podívat, o čem se nejčastěji diskutuje.

 

 

 

iTunes pro Windows: a peklo zamrzlo

17. října 2003, 00.00 | To, co by si ještě před časem málokdo představil, se stalo skutečností - Apple se s jednou ze svých klíčových aplikací, iTunes, pouští do světa Windows. A tak uživatelé Windows získávají nejen klienta pro iTunes Music Store, ale také výborný přehrávač a nástroj pro správu svých iPodů.

 

 

 

Horký hudební podzim

2. října 2003, 00.00 | Zdá se, že Apple, který rozvířil poklidnou hladinu digitální distribuce svým iTunes Music Store, bude s Windows verzí vstupovat do poměrně plného ringu. Systémy pro prodej hudby online rostou jak houby po dešti a zavádí je doslova každý. K tomu se někteří snaží nejen o samostatné obchody, ale, po vzoru Apple, i o snadnější propojení s osobními přehrávači.

 

 

 

Hry našeho rozverného mládí: éra originality I

5. září 2003, 00.00 | Zatímco v prvním díle jsme se podívali na hry z doby takřka historické, nyní si něco řekneme o titulech z počátku devadesátých let - tehdy vznikly takové herní klasiky, že stačí vyslovit jejich jméno, aby nejednomu paměťníkovi ukápla slza dojetí. A pozornosti hodných titulů z té doby je tolik, že jeden článek nestačí...

 

 

 

MacSource ještě větší a Apple Store po česku

28. srpna 2003, 00.00 | Jak jsme se již zmínili, v úterý byly ohlášeny dvě skutečnosti, které mají dopad na stávající prodejní síť počítačů Apple u nás - společnost MacSource pohltila firmu SIR Computers a místní distributor Apple, firma CDS, ohlásila spuštění svého internetového obchodu pro koncové zákazníky.

 

 

 

Deset her pro desítku

22. srpna 2003, 00.00 | Společnost Alladin System po úspěchu balíku deseti sharewarových utilit pro Mac OS X přišla s dalším balíčkem, tentokrát her - a těch není deset, ale rovnou třináct. Z obsahu si vybere rozhodně každý - obsahuje v podstatě vše, od karetních a logických her přes RPG až po akční.

 

 

 

Hry našeho rozverného mládí

 

 

 

Hry našeho rozverného mládí: černobílý svět

15. srpna 2003, 00.00 | Pokud je pro vás nejdůležitějším měřítkem kvality hry počet FPS, rozlišení a počty polygonů, nečtěte tento článek! Obsahuje informace o takřka dvacet let starých hrách, které nemohou soupeřit s těmi dnešními technickou dokonalostí, ale snadno jim to můžou natřít svou zábavností a hratelností.

 

 

 

Freedom Force - superhrdinové vs. špatňáci!

8. srpna 2003, 00.00 | V dalekém koutě galaxie rozbíhají zlí mimozemšťané plán na ovládnutí země. Zachraňovat Zemi je ale pro vás, superhrdinu, každodenní chléb. Osud lidstva je opět ve vašich rukou.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: