Marketing Management 2013 - Krátké články - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálů



Krátké články

Marketing Management 2013

16. května 2013, 10.49 | Přes 300 marketérů se zúčastnilo 14. ročníku oborové konference Marketing Management, která se s heslem „Kdo si hraje, prodává“ konala 14. května 2013 na pražském Žofíně a nově byla spojena s vyhlašováním ceny Agentura roku 2012. Výsledky ocenění Agentura roku 2012 jsou ke zprávě přiloženy.

 

Hlavním řečníkem konference byl Ken Segall, blízký spolupracovník Steva Jobse a kreativní ředitel agentury, která stála za nejdůležitějšími kampaněmi Apple. Přednáška nazvaná Šíleně jednoduché byla založena na zkušenostech Kenovy dlouhodobé práce na nejúspěšnějších marketingových aktivitách Apple od roku 1997. Jako kreativní ředitel úzce spolupracoval se Stevem Jobsem, především na kampani Think different, která Apple pomohla stát se světovou jedničkou. „Lidé milují jednoduchost a Steve Jobs chtěl, aby lidé milovali Apple. Ovšem není jednoduché být jednoduchý,“ uvedl Segall. Zaměření býti jednoduchým aplikoval Steve Jobs nejen v marketingu a produktových liniích, ale také v samotné organizaci Applu: „Máme organizaci jako start up. Jsme největším start upem na světě.“ V současné době Segall provozuje hravý web Scoopertino.com, kde se věnuje také pomyslným marketingovým řešením tak, jak by je pojal Apple.

 

Ken Segall na Marketing Management 2013

 

Další přenášející z Čech, Slovenska a Izraele se ve svých příspěvcích doprovázených dobře zvolenými inspirativními příklady věnovali především kreativitě, zábavě, emocím a hrám (gamifikaci) a jejich úloze v marketingové komunikaci. Na tvorbě programu spolupracovala pořádající agentura Blue Events se slovenskými TheMarketers.biz. Celou tiskovou zprávu si můžete otevřít v příloze.

 

Marketing Management 2013

 

Společenský večer byl spojen s vyhlášením ceny Agentura roku 2012 a moderoval ho Marek Hlavica. Loňský úspěch zopakovala reklamní agentura Y&R Praha. Titul Mediální agentura roku 2012 získala OMD, pro zvláštní Cenu Strategie si přišli Čeněk Stýblo a Erik Meldik, ViralBrothers. Kompletní výsledky si můžete přečíst v samostatné tiskové zprávě, která je také v příloze. 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Krátké články  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: