Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

DNES! iPod shuffle - přijďte si na něj sáhnout!

2. února 2005, 00.00 | Líbí se vám iPod shuffle? A rádi byste si jej otestovali na vlastní kůži a uši dříve, než bude u nás k dostání? Pak máte jedinečnou šanci! Přivezli jsme dva kousky přímo z veletrhu MacWorld a nabízíme vám exkluzivní možnost se oběma verzemi iPodu shuffle seznámit z blízka.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a audio

28. ledna 2005, 00.00 | Pojem domácí zábava lze slyšet stále častěji a integrace IT do této oblasti je v podstatě nevyhnutelná. A tento trend je možné sledovat na každé výstavě a ani uživatelům Maců se nevyhne. Proto si dnes představíme Sonos - high-endové řešení pro poslech hudby v domácnosti a nové dálkové ovladače Logitechu, které si můžete nakonfigurovat i v Mac OS X.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - příslušenství k iPodu

24. ledna 2005, 00.00 | Na Macworldu byla k vidění velká řádka doplňků k hudebnímu přehrávači iPod. Desítky různých pouzder a FM vysílačů bylo možno spatřit na každém kroku. A na to nejzajímavější příslušenství se podíváme v dnešním článku. Představíme novinky od firmy XtremeMac, Griffin, Tunewear a radost uděláme i těm čtenářům, kteří přemýšlejí nad "těsnější" integrací iPodu do domácnosti.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a video

21. ledna 2005, 00.00 | V dnešním článku se podíváme na další produkty, které bylo možné na Macworldu spatřit. Potěšení budou ti, kteří by si rádi pořídili domácí Media Centrum nebo hledají způsob, jak sledovat TV na Macu. A z této oblasti jsme pro vás vybrali to nejzajímavější.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - na návštěvě u Griffinů

19. ledna 2005, 00.00 | Společnost Griffin nepatří mezi ty neznámé a již řadu let zásobuje uživatele Maců a iPodů spoustou zajímavých doplňků. Mezi nejznámější bezpochyby patří multimediální ovladač PowerMate, audio rozhraní iMic, stojánek na notebook iCurve či před nedávnem uvedený radioShark - žraločí ploutev, která vám naladí všechna rádia v dosahu. Griffin, ale nevyrábí jen užitečné a šikovné doplňky, ale produkty této firmy si získaly oblibu i díky líbivému designu. A čím se Griffin prezentoval na Macworldu?

 

 

 

Macworld Expo 2005 - shuffle iPod, lehký jako pírko

12. ledna 2005, 00.00 | Druhý produkt, který jsme na Macworldu testovali, je shuffle iPod - nový přírůstek do velké rodiny iPodů. A nutno dodat, že shuffle iPod je nejlehčí a nejmenší iPod v nabídce Applu. Na první pohled vás možná ani nenapadne, že se jedná o iPod, ale spíše USB klíčenku. Až kruhové ovládání v horní části napovídá, že by se přeci jenom o iPod jednat mohlo.

 

 

 

Macworld Expo 2005: Aktuálně přímo z Keynote Steva Jobse

11. ledna 2005, 00.00 | Nabízíme Vám bezprostřední reportáž z vystoupení Steva Jobse, které zde v San Franciscu skončilo před dvěma hodinami. Co nového Macworld přináší a nač se mohou apple uživatelé těšít? Vychutnejte si jedinou českou bezprostřední reportáž přímo z Moscone centra!

 

 

 

Léčíme nemocný iPod a pár dalších triků pro přehrávač od Applu

4. ledna 2005, 00.00 | Téměř každé zařízení se časem porouchá nebo začne zlobit. Některým to trvá pár měsíců, jiným desítky let. Nejinak je tomu i iPodu, který se také může odporoučet do věčných lovišť a opustit tak svého majitele. Abychom dokázali iPodu v případě problémů rychle pomoci, připravili jsme pro vás pár rad a tipů jak iPod diagnostikovat a léčit. A pokud vám to přijde málo, na závěr dnešního článku si můžete přečíst postup, jak pozměnit hlavní menu iPodu a tím ho tak trochu hacknout.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (15)

14. prosince 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Ale se stavebnicí jste si hrát nebáli, že? Tak se podívejte, co dnes ze svých střípků nápadů sestaví mistr "dummy" Dubecký. Sestavíte si také něco? A přijdete si to pak zadarmo nahrát do pořádného studia? Tak to čtěte dál!

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost.. a sobě taky

13. prosince 2004, 00.00 | Dnes se po delší pauze opět podíváme, co vše můžete k hudebnímu přehrávači iPod připojit a rozšířit tak jeho možnosti. Od společnosti Quentin, která provozuje internetový obchod dtpobchod.cz, jsme dostali pár produktů na otestování a vy se teď můžete dozvědět, co prošlo naším náročným testem a do čeho se vyplatí investovat.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: