Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iGlasses - iSight na maximum!

12. července 2006, 00.00 | Nejste spokojeni s obrazem, který vám poskytuje webkamera iSight (resp. iBot) ? Pak určitě vyzkoušejte iGlasses, adjustační software od Ecamm network.

 

 

 

CoverTunes vs CoverFlow

10. července 2006, 00.00 | Nestačí vám nebo nevyhovuje ovládání iTunes a přesto chcete využít jeho knihovny? Chcete přehrávat skladby s efektem pro OSX odpovídajícím? Nepodporuje váš počítač FrontRow? Pak možná uvítáte programy CoverFlow a CoverTunes.

 

 

 

Jak komunikovat v hrách - VoIP pro hráče

3. července 2006, 00.00 | Jestliže se věnujete on-line hraní poněkud více, narazíte časem na omezení v komunikaci. Představte si jak v roli vojáka U.S. Army čistíte nepřátelskou budovu a místo klepání do klávesnice jednoduše řeknete "Nepřátelský ostřelovač na střeše západního křídla". Ano, řeč bude o VOIP řešeních pro hráče.

 

 

 

Call of Duty 2

29. června 2006, 00.00 | Pro počítače Macintosh vychází v poslední době více kvalitních her, než tomu bylo v minulosti. Potvrzením budiž i tato recenze na vynikající druhý díl titulu, který si vydobil ocenění Hra roku 2003: Call of Duty.

 

 

 

X² The Threat

16. června 2006, 00.00 | Pokud ještě pamatujete legendární vesmírný/obchodní simulátor Elite, vaše nostalgická stránka zaplesá nad hrou X²: The Threat.

 

 

 

Aplikace pro kódování DVD

9. června 2006, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu o zálohování DVD na pevný disk jsme si slíbili, že se dnes poněkud blíž podíváme na konkrétní aplikace, jež lze použít pro transkódování videa.

 

 

 

Star Wars: Battlefront

2. června 2006, 00.00 | Star Wars není nikdy dost!

 

 

 

UPLINK: minimalisticky provedená hra s vysokým faktorem zábavy

19. května 2006, 00.00 | Po recenzi na hru QUAKE 4 (současný high-end) tu mám pro vás něco z jiného soudku: hráli jste někdy nadšeně starší “adventury” ? Také se vám líbíla jejich atmosféra, která nestavila na bombastické grafice, ale především na příběhu v kombinaci s vaší fantazií ? Pak určitě zkuste Uplink firmy Introversion Software - možná vás překvapí, jak moc vás hra pohltí !

 

 

 

Jak Applisté přicházejí o iluze

15. května 2006, 00.00 | Vždycky jednou za čas narazí redaktoři MujMaca na zajímavost, aktualitu nebo humorný článek, který se nehodí do žádné stálé, již zavedené rubriky. Protože nám ale připadá škoda se s vámi o některé tyto perly nepodělit, rozhodli jsme se uvést nový, nepravidelně vycházející, seriál článků, jejichž obsah je různorodý a jejichž čtení se dopouštíte na vlastní nebezpečí. Před vámi leží další díl seriálu „Mac, drogy a rock'n'roll“.

 

 

 

QUAKE 4: high-end zábava už i na našich Applech

12. května 2006, 00.00 | Hrajete si na svém Macu rádi ? Pak mám dnes pro vás recenzi hry, která si určitě zaslouží vaši pozornost! Představuje totiž současný “high-end” vizuálního ztvárnění dokonalé akce ... a navíc se u ní nebudete ani trochu nudit.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: