Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

OrganizeTube nabízí nově aplikaci pro Apple

12. února 2014, 23.22 | Zorganizujte si videa YouTube a DailyMotion ze svého iPadu
Máte rádi online videa a štve vás, když některá nemůžete najít? OrganizeTube je první aplikací pro iOS7 přinášející snadnou

 

 

 

Portmonka: když chcete ulevit své peněžence a zároveň ušetřit

18. listopadu 2013, 15.30 | Počátkem minulého týdne představená nová verze mobilní aplikace Portmonka nabízí alternativu k tlusté peněžence plné plastových věrnostních karet. To spolu s možností okamžitého využití exkluzivních slevových kuponů nebo možností registrace do vybraných věrnostních programů přímo z telefonu dává základ na solidní a užitečnou mobilní aplikaci. Po týdenním testování vám přinášíme popis aplikace doplněný o naše postřehy.

 

 

 

Potvrzeno! Apple další nové produkty ukáže už příští úterý

15. října 2013, 18.35 | Společnost Apple podle očekávání na příští úterý 22. října svolává další velkou konferenci. Pozvánka s podtitulem „We still have a lot to cover.“, tedy „Stále máme co ukázat / pokrýt.“ podporuje spekulace, že spolu s novou generací tabletů iPad a iPad mini firma představí také inovovaný kryt, držák a čistič obrazovky Smart Cover. Více v článku.

 

 

 

Další verze OS X by měly být výrazně úspornější

9. října 2013, 10.00 | Společnost Apple se ve stále větší míře zabývá prodloužením výdrže baterie svých zařízení. Vedle použití baterií s větší kapacitou a příklonu k úspornějšímu hardware Apple ve velké míře posiluje také svůj softwarový vývojový tým. Nově zveřejněné pracovní pozice napovídají, že důraz bude kladen především na další verze desktopového operačního systému OS X.

 

 

 

Nová aktualizace firmware řeší problém s baterií u MacBook Air a MacBook Pro

2. října 2013, 09.05 | Společnost Apple v průběhu úterka uvolnila několik drobných aktualizací pro svou řadu přenosných počítačů MacBook. Všechny z nich se zaměřují na řešení problému s baterií, která v případě poklesu napětí pod 5% kapacity v některých případech nefungovala správně. Aktualizace se týká především mid-2012 modelů a novějších. Více v článku.

 

 

 

Apple vydal první opravnou aktualizaci pro iOS 7

27. září 2013, 12.00 | Zhruba týden po vydání finální verze iOS 7 vybízí Apple uživatele k instalaci první opravné aktualizace. iOS 7 verze 7.0.2 řeší bezpečnostní chybu, prostřednictvím které bylo možné obejít nutnost zadání číselného kódu pro odemčení telefonu. Více v článku.

 

 

 

Podíl iOS zařízení s novým iOS 7 přesáhl 50 %

23. září 2013, 07.30 | Pouhých pět dnů po uvedení nové verze mobilního operačního systému iOS s pořadovým číslem 7 přesáhl jeho podíl hranici 50 %. Opět se tak potvrzuje, že adopce nové verze operačního systému probíhá u Apple podstatně rychleji, než v případě operačních systémů jiných výrobců. Proč tomu tak je se dozvíte v článku.

 

 

 

Přejít na iOS 7 nebo nepřejít? 5 důvodů PROTI

20. září 2013, 11.30 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Přejít na iOS 7, nebo nepřejít? 5 důvodů PRO

19. září 2013, 13.00 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Vydání iOS 7 se neobešlo bez problémů

19. září 2013, 11.05 | Přesně s úderem včerejší 19 hodiny umožnila společnost Apple stažení aktualizace na iOS 7. Start ovšem ani letos nebyl bezproblémový a komplikace způsobovala jak nutnost instalace spolu s iTunes 11.1, tak přetížení a časté výpadky aktivačního serveru. Více informací v článku.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: