Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Známe šťastné vítěze fotografické soutěže Moje šťastné léto ´13

23. října 2013, 19.22 | Je až symbolické, že podle pravidel oznamujeme koncem října čtyři nejlepší soutěžní fotografie z letní soutěže a stále ještě panuje velmi příjemné babí léto. Ale protože už se příroda postupně halí do podzimních barev a ranních mlh, věříme, že už se ve své tvorbě necháváte inspirovat a motivovat i pro výběr vhodných snímků do aktuální soutěže Podzim barevně i černobíle.

 

 

 

První zákazníci už nyní čekají ve frontě na nový iPhone

9. září 2013, 13.00 | Stejně jako v minulých letech, možná jen ještě extrémněji, se na uvedení nového iPhone chystají zákazníci po celém světě. Před obchodem Apple Retail Store v americkém New Yorku tak už nyní čeká nejméně čtveřice zájemců o novou generaci chytrého telefonu iPhone. Neví přitom jak bude jejich vysněný telefon vypadat, jak bude vybavený, kolik bude stát a především, kdy bude uveden. Společnost Apple sice novou generaci iPhone představí už toto úterý, tj. 10. září, to ovšem neznamená, že iPhone nepřijde na trh například s týdenním zpožděním.

 

 

 

MOJE ŠŤASTNÉ LÉTO ´13 – letní fotosoutěž

4. července 2013, 19.42 | Přejeme vám krásné léto a příjemné prožití především všech volných dnů, ať už jste studenti a máte prázdniny, anebo se v létě chystáte na dovolenou. Nezáleží na tom, kde a jak budete letošní léto trávit, důležité je, abyste si ho co možná nejlépe užili. A věříme, že se také těšíte, jak si v létě „pořádně zafotíte“. A budeme velmi rádi, když se s čtenáři a návštěvníky portálů IDIF a také s námi podělíte o radost ze svých „úlovků“. Fotogalerie jsou připraveny.

 

 

 

Novinky spojené s obchodem iTunes Store

31. října 2011, 00.00 | iTunes Store počal nabízet filmy v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska a současně v nich byl zahájen též prodej Apple TV. V USA zřejmě bude brzy spuštěna služba iTunes Match. A Apple otevřel svůj bezeztrátový hudební formát ALAC.

 

 

 

Apple TV se má začít prodávat v sedmi dalších evropských zemích

3. října 2011, 00.00 | Od zítřka se Apple TV druhé generace údajně začne oficiálně nabízet v Belgii, Dánsku, Finsku, Lucembursku, Nizozemí, Norsku a Švédsku.

 

 

 

Doplňující poznámky k rozšíření působnosti iTunes Store do dalších zemí

30. září 2011, 00.00 | Apple spustil prodej hudby v iTunes Store i pro 12 zbývajících zemí Evropské unie a iBookstore nyní funguje ve 26 dalších zemích. A v několika dalších evropských zemích, kde iTunes Store působil již dříve, se zřejmě připravují prodej a půjčování filmů.

 

 

 

Hudba v iTunes Store konečně dostupná v ČR a SR

29. září 2011, 00.00 | Od dnešního rána lze nakupovat hudbu v českém iTunes Store. Kromě 18 milionů skladeb z celosvětového katalogu iTunes jsou k mání také skladby českých a slovenských interpretů. Mezi nimi najdete například J.A.R, Kabát, Jaromíra Nohavicu, Desmod, I. M. T. Smile a samozřejmě také Karla Gotta.

 

 

 

Dění okolo televizního obsahu v iTunes Store

29. srpna 2011, 00.00 | Apple zrušil možnost půjčování televizních pořadů z iTunes Store a na Apple TV. Následné pověsti o nové technologii dodávky televizního obsahu byly zpochybněny a nedůvěru budí i nově oživené pověsti o údajném televizoru Applu.

 

 

 

Fotograf a iPad. Šest fotoaplikací - jedna lepší, než druhá

23. srpna 2011, 00.00 | Může iPad nahradit v terénu počítač a posloužit jako dobrý editor fotografií? Podívejte se na přehled šestice aplikací, které jsou adepty na tento post.

 

 

 

Java na platformě Macintosh

1. července 2011, 07.00 | Vyhlášením firmy Apple o zastavení podpory Javy okamžitě vyvstaly pochybnosti o jejím dalším osudu na této platformě. Rozhodl se Apple pro bojkot podobně jako to udělal například s Flashem? Jak se vlastně daří Javě v jablečném sadu? Pokusme se na to podívat trochu blíže.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: