Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Na hudbu je Mac OS X

26. března 2007, 16.00 | Často slýcháváme, že na hudbu je lepší Mac než PC. Ale proč? Existuje hned několik důvodů.

 

 

 

Apple TV oficiálně na trhu

22. března 2007, 07.00 | Včera Apple uvedl oficiálně na trh Apple TV a informacemi k ní rozhodně nešetří.

 

 

 

The Movies - Kamera, ... klapka, ... AKCE !!!

16. února 2007, 12.00 | Svět her nativně portovaných na Mac OS X není příliš rozsáhlý. Realita je taková, že jen mizivé procento her je portováno pro Maca, přičemž se samozřejmě jedná v drtivé většině o porty z Wintel PC. Je pro mě velkou neznámou, jakou formou vybírají firmy jako Aspyr nebo Feral Interactive tituly, které budou na Maca převádět.

 

 

 

Několik hudebních zpráv

14. února 2007, 09.00 | Smlouva Applu s Beatles zřejmě není výlučná, Jobs získal další stoupence v boji o DRM a Microsoft naopak vymyslel nový DRM formát.

 

 

 

Přehršel průsaků o iPhonu

11. ledna 2007, 06.00 | Podle očekávání začínají pronikat první podrobnější informace o Applu iPhone. Zde vám předkládáme první ochutnávku.

 

 

 

Ti voli to umějí!

28. prosince 2006, 00.00 | V současnosti firma Tivoli Audio přišla i na český trh – a přinesla sem několik produktů, speciálně uzpůsobených pro spolupráci s iPodem: konkrétně se jedná o snadno přenosný iPAL, středně velký iSongBook, a největší iYiYi. Ty určitě stojí za recensi na MujMacu.

 

 

 

Jak Maca nakonfigurovat, než jej připojíme k televizi?

20. září 2006, 00.00 | Zapojení vašeho Maca do systému v obývacím pokoji není tak složitá záležitost a již jsme se ji věnovali v minulých dílech. Co ovšem není dobré podcenit je příprava softwaru a nastavení operačního systému. Této části se budeme věnovat v dnešním díle seriálu, který je zaměřen na domácí media centrum od Apple.

 

 

 

iTunes 7.0 - krok směrem k videu

14. září 2006, 00.00 | Včera uvedené iTunes 7.0 přinesla řadu novinek, na které by bylo vhodné podívat se samostatně a trochu hlouběji. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, který vás s novými funkcemi seznámí.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnosti Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Metadata Hootenanny

11. září 2006, 00.00 | V předcházejících dílech jsme se několikrát zmínili o aplikaci Metadata Hootenanny; jedná se o velice zajímavý program, který nabízí přebohatou paletu služeb, jež se právě při archivaci DVDisků na pevný disk velice hodí.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: