Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Na hudbu je Mac OS X

26. března 2007, 16.00 | Často slýcháváme, že na hudbu je lepší Mac než PC. Ale proč? Existuje hned několik důvodů.

 

 

 

Apple TV oficiálně na trhu

22. března 2007, 07.00 | Včera Apple uvedl oficiálně na trh Apple TV a informacemi k ní rozhodně nešetří.

 

 

 

The Movies - Kamera, ... klapka, ... AKCE !!!

16. února 2007, 12.00 | Svět her nativně portovaných na Mac OS X není příliš rozsáhlý. Realita je taková, že jen mizivé procento her je portováno pro Maca, přičemž se samozřejmě jedná v drtivé většině o porty z Wintel PC. Je pro mě velkou neznámou, jakou formou vybírají firmy jako Aspyr nebo Feral Interactive tituly, které budou na Maca převádět.

 

 

 

Několik hudebních zpráv

14. února 2007, 09.00 | Smlouva Applu s Beatles zřejmě není výlučná, Jobs získal další stoupence v boji o DRM a Microsoft naopak vymyslel nový DRM formát.

 

 

 

Přehršel průsaků o iPhonu

11. ledna 2007, 06.00 | Podle očekávání začínají pronikat první podrobnější informace o Applu iPhone. Zde vám předkládáme první ochutnávku.

 

 

 

Ti voli to umějí!

28. prosince 2006, 00.00 | V současnosti firma Tivoli Audio přišla i na český trh – a přinesla sem několik produktů, speciálně uzpůsobených pro spolupráci s iPodem: konkrétně se jedná o snadno přenosný iPAL, středně velký iSongBook, a největší iYiYi. Ty určitě stojí za recensi na MujMacu.

 

 

 

Jak Maca nakonfigurovat, než jej připojíme k televizi?

20. září 2006, 00.00 | Zapojení vašeho Maca do systému v obývacím pokoji není tak složitá záležitost a již jsme se ji věnovali v minulých dílech. Co ovšem není dobré podcenit je příprava softwaru a nastavení operačního systému. Této části se budeme věnovat v dnešním díle seriálu, který je zaměřen na domácí media centrum od Apple.

 

 

 

iTunes 7.0 - krok směrem k videu

14. září 2006, 00.00 | Včera uvedené iTunes 7.0 přinesla řadu novinek, na které by bylo vhodné podívat se samostatně a trochu hlouběji. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, který vás s novými funkcemi seznámí.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnosti Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Metadata Hootenanny

11. září 2006, 00.00 | V předcházejících dílech jsme se několikrát zmínili o aplikaci Metadata Hootenanny; jedná se o velice zajímavý program, který nabízí přebohatou paletu služeb, jež se právě při archivaci DVDisků na pevný disk velice hodí.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: