Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Mophie rozšiřuje sortiment pouzder s bezdrátovým nabíjením

2. března 2017, 12.47 | Společnost mophie, výrobce nejprodávanější americké značky nabíjecích pouzder k mobilním telefonům , představila pouzdro juice packÒ air pro iPhoneÒ 7 a juice packÒ air pro iPhoneÒ 7 Plus.

 

 

 

Nové multifunkční pouzdro pro iPhone 6/6S/Plus

11. dubna 2016, 09.46 | Elegantní ochrana, rozšířený prostor pro data i víc energie pro iPhone v jediném pouzdře.
Na náš trh přichází tenké ochranné pouzdro Kuke pro iPhone 6/6S/Plus s vestavěnou dodatečnou baterií a také s integrovanou rozšiřující pamětí.

 

 

 

Zájem o iPhone 5S násobně překonává iPhone 5C

17. září 2013, 16.30 | První neoficiální informace o předobjednávkách naznačují násobně větší zájem o plnohodnotný iPhone 5S, než levnější iPhone 5C. Proč tomu tak je se dozvíte v článku.

 

 

 

Historie Apple

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 2: Telefony to nekončí

11. září 2013, 14.30 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 1: Místo jednoho telefonu jsou dva

11. září 2013, 06.00 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

16. srpna 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Apple oznámil termín letošní WWDC: 10-14 června

25. dubna 2013, 11.36 | Každoroční vývojářská konference pořádaná Applem se bude konat od 10. do 14. června v centru Moscone West v San Franciscu.

 

 

 

Apple zveřejnil finanční výsledky za první čtvrtletí 2013

24. dubna 2013, 09.26 | Tim Cook a finanční ředitel Pete Oppenheimer včera během konferenčního hovoru se zástupci investorů zveřejnili a komentovali hospodaření Applu za první čtvrtletí 2013.

 

 

 

Jaké novinky můžeme od Applu čekat v letošním roce?

15. dubna 2013, 10.37 | Přinášíme krátký souhrn o očekávaných novinkách Applu pro letošní rok v oblasti hardwaru i softwaru

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: