Macworld Expo SFO 2003 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Macworld Expo SFO 2003

Obsah seriálu:

ts_mwsf03_2-nahled2.gif 28.01.2003

Videonovinky z Macworldu

Kromě videoaplikací, o kterých jsme již psali, jako je Final Cut Express, bylo na Macworldu ohlášeno ještě několik dalších novinek od známých společností Sorenson a eZedia. Sorenson nabízí své nástroje pro snadnou tvorbu vysoce kvalitních videí ve formátech Sorenson Video, MPEG-4 a Flash, eZedia zase rozšiřuje řadu svých jednoduchých videoaplikací a pluginů.

ts_mwsf03_2-nahled2.gif 24.01.2003

Novinky z Macworldu: 5. část

Trápí vás hluk z vašeho PowerMaca G4? V tom případě se podívejte na odhlučňovací skříně, které vám představíme v tomto článku. Jestliže používáte přenosné počítače či iPod, určitě vás už nebaví stále odpojování konektorů - pořiďte si dok pro PowerBook nebo i iPod. A pokud jsou pro vás počítače Apple především srdčení záležitost, podívejte se na neuvěřitelně elegantní a drahé kovové podstavce!

ts_mwsf03_2-nahled2.gif 22.01.2003

Novinky z Macworldu, 4. část

I dnes se podíváme na některé zajímavé nové produkty z MacWorld Expo: FM vysílač iTrip pro přehrávač iPod a kompletní audiorozhraní připojované k počítači přes USB. Firma Canto také oznámila, kdy bude na Mac OS X dostupná celá produktová řada Cumulus pro správu digitální dat.

ts_mwsf03-nahled2.gif 17.01.2003

Novinky z Macworldu, část 3.

Podívejme se na nejrychlejší jednoprocesorový upgrade pro PowerMacy, Bluetooth od Keyspanu a zajímavé pomůcky od společnosti Dr. Bott. Pokud například často prezentujete se svým notebookem na cestách, máme pro vás ideální řešení!

ts_mwsf03_2-nahled2.gif 15.01.2003

Novinky z Macworldu: Můj počítač, můj hrad!

Tentokrát se budeme věnovat především produktům zaměřeným více technicky a více na bezpečnost uživatele a počítače. Od programů pro kontrolu hardware a opravu disků přes firewall až po protispamový software!

ts_mwsf03-nahled2.gif 14.01.2003

Procházka po Macworld San Francisco

Zatím jsme se z letošního Macworld Expo San Francisco věnovali především produktovým novinkám (kterých je požehnaně), pojďme se tedy podívat také jak vypadala samotná výstava.

ts_mwsf03-nahled2.gif 13.01.2003

Novinky z Macworldu, 2. část

V dnešním přehledu nových a zajímavých produktů, které jsme viděli na Macworld Expo 2003 v San Franciscu se podíváme na novinky od společnosti Smart Disk, která představila jak disk s rozhraním FireWire 800, tak například malý MP3 přehrávač, dále si přiblížíme nový software od Avidu a také se seznámíme s novým komerčním mail serverem pro Mac OS X původem z Čech.

ts_mwsf03-nahled2.gif 10.01.2003

Nové produkty LaCie

Společnost LaCie představila řadu nových produktů: nejmenší (rozměry) a největší (kapacitou) přenosné disky, disky používající FireWire 800, LCD a CRT monitory a nové řešení pro barevnou kalibraci.

ts_apple_corp-nahled2.gif 09.01.2003

Další drobnosti od Apple

Apple kromě novinek uvedených na keynote ohlásil také další produkty - podpora pro unixový zobrazovací systém X11 či nové produkty podporující technologii Rendezvous.

ts_mwsf03-nahled2.gif 09.01.2003

Novinky z Macworldu, 1. část

Na Macworld Expo se pochopitelně objevilo mnoho nových hardwarových i softwarových produktů od dalších výrobců - postupně si představíme všechny zajímavé. Dneska se podíváme na externí antény pro AirPort Extreme, produkty podporující FireWire 800 a programy Maya PLE a FontAgent Pro.

ts_17powerbook-nahled2.gif 08.01.2003

Nové PowerBooky: největší a nejmenší na světě!

Apple uvedl nové modely PowerBooků G4 - jeden je notebookem s největším displejem, druhý naopak ve své kategorii nejmenším přenosným počítačem. Podívejte se, čím nás Apple překvapil.

ts_mwsf03-nahled2.gif 08.01.2003

Keynote: digitální život naplno

Letošní lednová nadílka je pomerně hodně bohatá: nové iApps (nyní nazývané iLife), Final Cut Express, prohlížeč Safari, prezentační program Keynote, nové modely PowerBooků, AirPort Extreme, podpora pro Bluetooth a FireWire 800 Mbps.

ts_mwsf03-nahled2.gif 07.01.2003

Macworld Expo 2003: odpočet začíná

Ačkoliv veletrh v San Franciscu začíná pro většinu návštěvníků až v úterý spolu s keynote Steva Jobse, už od pondělí se konají uživatelské konference a také se dokončují práce na stáncích vystavovatelů. Přinášíme vám první informace a první fotografie přímo z místa dění.

ts_apple_corp-nahled2.gif 07.01.2003

1 Infinite Loop: Kde vznikají Macy

Pokud se návštěvník USA pídí po Macích, jeho kroky povedou asi především do některého z početných Apple Stores. Málokdo však navštíví přímo sídlo společnosti Apple v kalifornském Cupertinu. My jsme se na "neoficiální návštěvu" do Cupertina vydali, a tak vám přinášíme obrázky a naše dojmy

ts_isync-nahled2.gif 03.01.2003

iSync konečně zde!

Apple nám neočekávaně před Macworldem nadělil finální verzi iSyncu a novou verzi iCalu. Programy jsou rychlejší a spolehlivější. Synchronizujete pomocí iSyncu také?

ts_mwsf2002-nahled2.gif 31.12.2002

Co na nás chystá Apple?

Ačkoliv je Macworld Expo SF za dveřmi, víme toho žalostně málo: a tak se podívejme alespoň na spekulace o inovovaných modelech iMaců a eMaců. Zdá se, že vývoj procesorů PowerPC 970 jde zdárně kupředu a také že vývojové laboratoře v Applu opět vymyslely něco, co si my ani neumíme představit.

ts_mwsf2002-nahled2.gif 16.12.2002

Macworld SF 2003: co nás čeká?

Již za 20 dní začíná v kalifornském San Franciscu nejvýznamnější Apple veletrh, úvahy a spekulace o tom, co nás čeká, jsou však zatím velmi kusé a neostré. Ovšem tak jako obvkyle pro vás chystáme podrobné zpravodajství přímo z místa dění.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: