Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (1)

17. února 2004, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Zahoďte obavy a směle vstříc novým dobrodružstvím! Apple vám přináší vaší osobní doprovodnou skupinu, partu šikovných maličkých muzikantů, skrytých ve vašem Macintoshi, váš GarageBand!

 

 

 

Herní novinky 2/04

13. února 2004, 00.00 | Pro tento víkend máme tip na dvě 3D střílečky a jednu zajímavou hříčku: pro Mac i Windows zároveň byla uvedena demoverze Unreal Tournament 2004, pokračování slavné série Unreal; pokračováním (a rovnou na motivy filmové série) je i Star Wars Jedi Knight: Jedy Academy; a pokud máte iSight a chcete si "zablbnout", vyzkoušejte ToySight, umožňující ovládat hru postavou před kamerou.

 

 

 

Herní novinky 1/04

23. ledna 2004, 00.00 | V dnešních herních novinkách nás čeká návrat... Indiana Jonese a jeho další divoké dobrodružství, roztomilý Rayman, který bojuje za záchranu svého světa a také simulátor ježdění na vodních lyžích. Pokud vás bude mráz držet o víkendu doma, alespoň se nebudete nudit!

 

 

 

Více než pop: sto milionů skladeb zdarma

22. ledna 2004, 00.00 | Apple oznámil podmínky promoakce, kterou sponzoruje Pepsi a při které bude rozdáno celkem 100 000 000 skladeb (slovy: sto milionů) v iTunes Music Store. Akce začíná 1. února a trvá do konce března, bohužel se však týká pouze USA.

 

 

 

Apple, HP a iPod: spolu a radostněji

14. ledna 2004, 00.00 | V USA se minulý týden odehrávaly v podstatě souběžně dvě akce - Macworld Expo v San Franciscu a veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Ačkoliv pozornost všech fanoušků Apple byla upřena na San Francisco, ve Vegas se objevilo překvapení, které by mohlo mít větší dopad, než novinky ohlášené na Macworldu.

 

 

 

Bombaj.cz - tak trochu jiný iTunes Music Store

11. prosince 2003, 00.00 | Před nedávnem jsme se zmínili o zahájení provozu českého hudebního vydavatelství a internetového obchodu Bombaj. Jelikož tento obchod má s Macy, resp. technologiemi Apple poměrně hodně společné, podíváme se na něj trochu blíže. A 100 prvních čtenářů, kteří se na Bombaj přihlásí, zde mohou i zdarma nakoupit.

 

 

 

Herní novinky 4/03

5. prosince 2003, 00.00 | Čeká nás víkend (a páteční odpoledne, kdy se nikomu nechce dělat), co se odreagovat u nějaké hry? Máme pro vás demoverzi zajímavých automobilových závodu, nejnovější verzy hry o americké armádě, která byla vytvořená americkou armádou, roztomilou akční 2D hru Boom a betaverzi původní české hry Človeče, nezlob se!.

 

 

 

Hacknuté iTunes pro Windows?

25. listopadu 2003, 00.00 | Relativně nedlouho po uvedení iTunes pro Windows se objevily dva nástroje, které umožňují program využívat poněkud odlišným způsobem, než Apple zamýšlel. Jak vážné ohrožení to může znamenat pro Apple?

 

 

 

Herní novinky 3/03

14. listopadu 2003, 00.00 | Před námi je prodloužený víkend, a tak pokud nevíte, co budete dělat, a nebo například za vás už rozhodla nemoc, máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhou chvíli: dnešní herní novinky, na které vás chceme upozornit, se pohybují od tradiční střílečky až ke netradičnímu simulátoru strašení.

 

 

 

Windows Media Player 9 pro Mac OS X

13. listopadu 2003, 00.00 | Microsoft uvedl novou verzi svého multimediálního přehrávače Windows Media Player pro Mac OS X. Ačkoliv má shodné číselné označení, jako Windows verze, možnostmi se tyto dva programy měřit nemohou.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: