Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Billy Frontier na vesmírném západě

1. srpna 2003, 00.00 | Poměrně plodná společnost Pangea Software uvedla další svůj herní titul, vesmírnou kovbojku Billy Frontier - klasický divoký západ, leč váš protivník má kromě koltů proklatě nízko u pasu také fialovou barvu...

 

 

 

iDVD 3.0.1 funguje i bez SuperDrive

30. července 2003, 00.00 | Apple s posledním updatem iDVD 3.0.1 trošku pozměnil svou politiku, a tak nyní může iDVD používat každý, kdo má počítač s PowerPC G4, ovšem zůstává omezení, že vypalovat je možné jen na počítačích se SuperDrivem. Jak dostat iDVD na svůj počítač, pokud ho ještě nemáte? A jak připravený projekt vypálit?

 

 

 

Herní novinky 2/03

25. července 2003, 00.00 | Jestliže vás čeká další nudný letní víkend, můžete začít stahovat některou z her, kterou vám dnes doporučíme, podle toho, co vás baví. Máme pro vás hru na hrdiny, můžete si vyzkoušet jak se hackuje a nebo se také stát příslušníkem americké armády v její oficiální hře.

 

 

 

iTunes se otevírají všem a získávají další konkurenci

24. července 2003, 00.00 | iTunes Music Store je nyní dostupný v podstatě všem umělcům, kteří se rozhodnout touto cestou nabízet své skladby posluchačům, tedy i jedincům, kteří nemají vlastní label. Kromě toho se objevil další elektronický obchod s hudbou, který se snaží konkurovat iTMS a také se tak trochu přiživit na jeho popularitě.

 

 

 

Heroes of Might and Magic IV, verze 2.3

27. června 2003, 00.00 | S tímto očekávaným pokračováním klasické tahové strategie byly od začátku problémy, vývoj se protahoval a ani po několika měsících po uvedení to nebylo to pravé ořechové. Kdo měl rád HOMM III, tak jen plakal. Jaká je ale situace po uvedení posledního update pro Macka?

 

 

 

Enigmo - záhada padajících kapek

20. června 2003, 00.00 | Jestliže máte rádi spíše logické než akční hry, je tu jeden skvělý tip pro vás - hezký nápad, pečlivé zpracování, které je u firmy Pangea tradicí a dobrá zábava.

 

 

 

Final Cut Pro: dokončení

6. června 2003, 00.00 | Dnešním dílem náš miniseriálek, věnovaný aplikaci Final Cut Pro, ukončíme. Na rozloučenou si ukážeme dokončení toho, co jsme nakousli na začátku: jestliže jsme při přenosu zdrojového materiálu z pásku na disk počítače použili pro ůsporu místa a času nějaký méně kvalitní formát, je nyní třeba sestřižený projekt převést do cílové kvality.

 

 

 

Nová verze iTunes - konec kopírování

28. května 2003, 00.00 | Apple uvedl update programu iTunes 4, který kromě jiného zamezuje kopírování skladeb z jednoho počítače na druhý přes iTunes, často i bez vědomí uživatele který skladby nabídl pouze k přehrávání. Kromě toho asi nepřekvapí, že počet prodaných skladeb přes iTunes Music Store přesáhl už tři miliony.

 

 

 

iTunes Music Store: konkurence nespí

27. května 2003, 00.00 | Zatímco Steve Jobs sleduje počítadlo, na kterém každou vteřinu naskakuje nová prodaná skladba, konkurence nespí - nová služba PureTunes nabízí ještě svobodnější pravidla pro zakoupenou hudbu, než iTMS, Roxio připravuje obrození populárního Napsteru a Microsoft se bude snažit svázat přísnou správou práv i osobní přehrávače.

 

 

 

Final Cut Pro: FXScript

26. května 2003, 00.00 | Už se s naším seriálkem mílovými kroky blížíme k zavěru: dnes si velmi stručně ukážeme základy FXScriptu, speciálního jazyka, ve kterém můžeme ve FCP vytvářet vlastní filtry a efekty. Nemělo by smysl popisovat princip a možnosti FXScriptu podrobně, ukážeme si proto jen jednoduchý příklad tvorby vlastního filtru.

 

 

 

Strana výpisu

... 31 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: