Zábava - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Herní novinky - hry na víkend

23. května 2003, 00.00 | Nechcete se o víkendu nudit, ale nechce se vám vstávat od počítače? Stáhněte si některé z demoverzí her, které vám v krátkosti představíme - včetně nové verze slavné střílečky Unreal nebo simulátoru formulí F1.

 

 

 

iTunes: Chcete být dvoumilionářem?

15. května 2003, 00.00 | iTunes a iTunes Music Store stále nemizí ze stránek zpravodajských serverů, ba právě naopak - díky novým zprávám je o ně stále zájem. K dobrým zprávám patří, že iTunes Music Store dosáhl už dva miliony prodaných skladeb, k těm méně příznivým, že přes iTunes lze snadno krást hudbu přes internet. A jak to bude s iTunes pro Windows?

 

 

 

Milionářské iTunes

6. května 2003, 00.00 | Podle Apple se za první týden provozu iTunes prodalo více než jeden milion skladeb, k tomu lidé jak diví objednávají a kupují nové iPody. Zástupcům vydavatelství podle všeho takovýto úspěch trochu vyrazil dech.

 

 

 

Final Cut Pro: převod zdrojového materiálu z kamery do počítače

5. května 2003, 00.00 | Už v minulém článku jsme se seznámili s důležitou sadou nastavení, jež v profesionálním FCP řídí snímání. Dnes se podíváme na to, jaké způsoby převodu můžeme zvolit a který pro nás bude nejvýhodnější.

 

 

 

iTunes Music Store: 275 000 skladeb za prvních 18 hodin

2. května 2003, 00.00 | Podle neověřených zdrojů je nový obchod Apple ohromným úspěchem - s velmi omezenou zákaznickou skupinou dosáhl již během prvních hodin nebývalý zájem. Podle Jobse se v nabídce brzy objeví i další nezávislé nahrávací společnosti. A řekneme si také, jak sdílet svou knihovnu skladeb v iTunes přes internet.

 

 

 

Music Store na druhý pohled

30. dubna 2003, 00.00 | Co je výhodnější, předplatné nebo nákup hudby? Zabíjí kopírování hudbu? Jak si poradíme s ochranou proti kopírování? Kdy bude mezinárodní verze Music Store? Co je lepší, AAC nebo MP3?

 

 

 

iTunes Music Store - digitální hudba na jedno kliknutí

29. dubna 2003, 00.00 | Apple představil očekávanou službu pro nákup hudby v digitální podobě přes Internet. Díky uzké integraci s iTunes a iPodem asi nemůže být nakupování hudby už ani jednodusší. Bohužel, zatím pouze pro USA...

 

 

 

Final Cut Pro 3, aneb zázraky ihned, nemožné na počkání

28. dubna 2003, 00.00 | Po amatérském iMovie a poloprofesionálním Final Cut Pro se dnes ve volné řadě článků, věnovaných střihu digitálního videa na Macích, dostáváme ke skutečné perle: podíváme se trochu blíž na veleúspěšnou plně profesionální aplikaci Final Cut Pro.

 

 

 

iDVD 3: kroků dopředu více, ale zpátky taky něco...

8. dubna 2003, 00.00 | iDVD3 nabízí pro sestavení DVD disku předlouhou řadu služeb, jež vlastně patří spíše do "střihu", a autoringový systém by je za normálních okolností měl přebírat od střihového software ve formě videoklipů, z hlediska amatérského uživatele je však toto rozdělení velmi šikovné.

 

 

 

Apple na NAB: Final Cut, DVD Studio, Shake nově

7. dubna 2003, 00.00 | Apple na veletrhu NAB, zabývajícím se elektronickými médii, který se koná v Las Vegas do 10. dubna, ohlásil tři nové verze svých "Pro" produktů, spolu s řadou dalších řešení od partnerů. Novinky, které přináší Shake 3, DVD Studio Pro 2 a především FinalCut Pro 4 jsou velmi působivé.

 

 

 

Strana výpisu

... 32 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: