Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Sonnet ohlásil ExpressCard adaptér pro Thunderbolt

29. srpna 2011, 00.00 | Na říjen chystá Sonnet Technologies adaptér umožňující používat karty typu ExpressCard/34 na Macích s rozhraním Thunderbolt.

 

 

 

Dění okolo televizního obsahu v iTunes Store

29. srpna 2011, 00.00 | Apple zrušil možnost půjčování televizních pořadů z iTunes Store a na Apple TV. Následné pověsti o nové technologii dodávky televizního obsahu byly zpochybněny a nedůvěru budí i nově oživené pověsti o údajném televizoru Applu.

 

 

 

Zprávy především o iPhonu

29. srpna 2011, 00.00 | Známý hacker Comex se stal zaměstnancem Applu. Nový iPhone v říjnu začnou nabízet také operátoři Sprint a T-Mobile USA. Dorazila řada dalších fotografií údajných komponent nového iPhonu. A objevily se též snímky komponent nového bílého iPodu touch.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

26. srpna 2011, 00.00 | Apple vydal aktualizaci grafického firmwaru pro iMacy, aktualizaci Boot Campu na verzi 3.3 a aktualizaci souborového systému Xsan na verzi 2.2.1. A Autodesk uvedl bezplatnou aplikaci MotionFX využívající možností Lionu k uplatňování videoefektů na vstup z kamery Macu.

 

 

 

Steve Jobs rezignoval na funkci generálního ředitele Applu

25. srpna 2011, 00.00 | Pravděpodobně ze zdravotních důvodů Steve Jobs opustil funkci generálního ředitele Applu a jako svého nástupce doporučil Tima Cooka, což následně představenstvo firmy schválilo.

 

 

 

Recenze: Fantastical – kalendář k pokoukání

25. srpna 2011, 00.00 | Kalendáře představují pro vývojáře lákavou kategorii, vždyť každý z nás si potřebuje někam zaznamenat schůzky, pracovní i soukromé události nebo školní rozvrh. Apple se svým iCalem dostatečně splňuje vše, co lze od kalendáře chtít, přesto se na trhu objevily už desítky alternativ. Fantastical se nesnaží nabídnout více funkcí, ale jde cestou jednoduchosti, svižnosti a příjemného vzhledu.

 

 

 

Soutěž o pět držáků na kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G

24. srpna 2011, 22.00 | Ve spolupráci s internetovým obchodem s Apple příslušenstvím www.applemix.cz přinášíme soutěž o pět držáků na kolo pro iPhone.

 

 

 

Nový software Applu pro Macy

24. srpna 2011, 00.00 | Vývojáři obdrželi novou beta verzi Mac OS X 10.7.2 a další beta verze souvisejícího softwaru. V Mac App Store se počal nabízet Mac OS X 10.7.1. iTunes 10.4.1 přinášejí opravu pěti chyb. Vyšla správní utilita Apple Remote Desktop 3.5.1 Admin. A také se objevila nová verze 2.8 ovladačů tiskáren Epson pro Mac OS X.

 

 

 

Apple údajně chystá nový typ Macu

24. srpna 2011, 00.00 | Japonský blog tvrdí, že Apple hodlá do konce roku uvést zcela novou typovou řadu Maců.

 

 

 

HighPoint nabízí USB 3.0 kartu pro Macy Pro

24. srpna 2011, 00.00 | Nová rozšiřující PCI-E karta firmy HighPoint Technologies přináší rozhraní USB 3.0 na Macy Pro, vedle čtyř portů USB 3.0 navíc poskytuje podporu RAID polí. A dodává se též levnější dvouportová verze.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: