Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Odhalené útroby nového Macu mini

3. srpna 2011, 00.00 | iFixit rozebrala také nový Mac mini, po vypuštění optické mechaniky je ve stroji dostatečný prostor pro druhý pevný disk.

 

 

 

Xcode4: taje editoru

3. srpna 2011, 00.00 | Dnes se v našem seriálu pustíme do novinek, jež přináší editor zdrojového kódu v Xcode 4; začneme poněkud zmatenou podporou práce s více dokumenty najednou.

 

 

 

Další informace k novým MacBookům Air

3. srpna 2011, 00.00 | Macworld nabízí názorné porovnání výkonů a změřil výdrže na baterii při silné zátěži, proti loňským modelům se citelně prodloužily.

 

 

 

Final Cut Pro X

 

 

 

Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni

2. srpna 2011, 14.00 | Střihový program Apple, který nahradil celou rodinu Final Cut vzbudil při svém uvedení nemalé emoce. V novém miniseriálu jsme se rozhodli podívat, co všechno se změnilo a komu je vlastně program určený.

 

 

 

Pohled do nitra nového MacBooku Air

1. srpna 2011, 00.00 | iFixit rozebrala letošní 13palcový MacBook Air, zjistila, že nadále používá výměnný SSD disk kompaktního formátu. A AnandTech uvádí, že tyto stroje nasadily zjednodušenou a zmenšenou variantu Thunderbolt řadiče.

 

 

 

Výkonnostní testy nových MacBooků Air

1. srpna 2011, 00.00 | Macworld svými benchmarkovými testy zkoumal výkony jak standardních, tak zákaznických konfigurací modernizovaných MacBooků Air. Zjistil značný nárůst výkonu, s výjimkou grafiky.

 

 

 

Výkonnostní testy nových Maců mini

29. července 2011, 00.00 | Benchmarkové testy Macworldu prokázaly značné zrychlení letošních standardních klientských modelů Maců mini ve většině úloh, zaostává pouze grafika nižšího modelu.

 

 

 

Novinky spojené s iOS a jeho aplikacemi

29. července 2011, 00.00 | Apple vydal iOS 4.3.5 (a 4.2.10) řešící bezpečnostní problém s certifikáty. Vývojáři obdrželi čtvrtou beta verzi iOS 5, jež už podporuje bezdrátové a rozdílové aktualizace. iOS 5 bude zřejmě zahrnovat nového asistenta využívajícího technologií Siri. Z iOS 5 bude možné obstarávat konfigurování AirPort Base Station a Time Capsule. V App Store se objevil klient služby Google Plus. A mnohé aplikace App Store odstranily odkazy na vlastní obchody.

 

 

 

Apple údajně připravuje ultratenký 15palcový notebook

29. července 2011, 00.00 | V Cupertinu se prý již dokončují testy nového ultratenkého notebooku s 15palcovou obrazovkou a snad se pracuje i na 17palcové verzi.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: