Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

XIBy chyby

17. srpna 2011, 00.00 | V dnešním pokračování seriálu o práci ve vývojovém prostředí Xcode se začneme zabývat editací "XIBů" – objektových sítí, sloužících především (ale zdaleka ne výhradně) pro pohodlné sestavení grafického uživatelského rozhraní aplikace.

 

 

 

Final Cut Pro X - 3. Práce s projektem a střih

16. srpna 2011, 00.00 | Jak založit projekt a sestříhat video? Na co si při tom dát ve FCPX pozor v porovnání s předchozí verzí? A jak se pracuje se zvukem? O tom všem ve třetím dílu našeho seriálu.

 

 

 

iFixit nabízí sadu pro instalaci dvou disků do Macu mini

15. srpna 2011, 00.00 | Nové Macy mini poskytují prostor pro dva disky a instalační sada firmy iFixit dále usnadní přidání druhého disku.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

15. srpna 2011, 00.00 | Pátá beta verze iOS 5 obsahuje na dálku měnitelný odkaz na datum vydání následující beta verze. Webová čtečka Amazon Kindle Cloud Reader se snaží obcházet pravidla Applu pro předplatné obsahu. Textový editor Elements 2.0 výrazně rozšířil možnosti exportu a sdílení, mimo jiné prostřednictvím služeb Dropbox a Evernote. A klient služby Google Plus již podporuje iPad a iPod touch.

 

 

 

Drobné zprávy o Mac OS X

15. srpna 2011, 00.00 | Vyšly nové beta verze Mac OS X 10.7.2 a podpůrného klientského softwaru pro iCloud. A definice škodlivého softwaru vlastní ochrany Mac OS X byly doplněny o falešný Flash Player.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

12. srpna 2011, 00.00 | Aktualizace migračního asistenta Applu pro Leoparda přidala podporu Lionu. První zákazníci obdrželi obnovovací USB flash disky pro Lion a začala se prodávat také plná distribuce Lionu na tomto médiu. A utilita ScreenFlow pro záznam dění na obrazovce v nové verzi 3 využívá možností Lionu.

 

 

 

Nové Macy Pro se zřejmě objeví až na podzim

12. srpna 2011, 00.00 | V nejbližší budoucnosti k modernizaci Maců Pro nejspíš nedojde, předpokládaný typ procesoru pro ně Intel dá na trh teprve ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.

 

 

 

Nové bezdrátové základnové stanice Applu poskytují vyšší výkon a lepší dosah

10. srpna 2011, 00.00 | AnandTech podrobně otestoval nové modely AirPort Extreme Base Station a Time Capsule a zjistil, že jejich přenosové rychlosti a dosah WiFi připojení se významně zlepšily.

 

 

 

Nový software pro Macy

10. srpna 2011, 00.00 | Apple vydal utilitu Lion Recovery Disk Assistant a drobné aktualizace programů Logic Pro 9 a Logic Express 9. Vývojáři dostali novou beta verzi Mac OS X 10.7.2 a klientského softwaru pro iCloud. A Skype 5.3 pro Mac doplňuje podporu HD videohovorů a Lionu.

 

 

 

Xcode4: automatické doplňování v editoru

10. srpna 2011, 00.00 | Minule jsme přešli od nastavení projektů a cílů k editoru zdrojových textů: ukázali jsme si asistenta a vysvětlili, jak se s ním v pracuje a v čem se liší od podpory práce s více zdrojovými soubory v jediném okně v Xcode 3. Dnes se podíváme přímo do vlastního editoru.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: