Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Xcode 4: levý sloupec

5. října 2011, 00.00 | V našem seriálu, který se v součanosti zabývá prací ve vývojovém prostředí Xcode, se dnes podíváme blíže na levý sloupec, jenž poněkud neorganicky sdružuje řadu nepříliš souvisících služeb.

 

 

 

Nové dění spojené se službou iCloud

3. října 2011, 00.00 | Vyšly nové beta verze softwaru podporujícího službu iCloud. Někteří uživatelé předčasně obdrželi uvítací zprávu pro iCloud. A Apple se údajně snaží vyjednat celosvětová práva na hudbu pro službu iTunes Match.

 

 

 

Další zprávy o nových iPhonech

3. října 2011, 00.00 | Nejnovější beta verze iTunes 10.5 zmiňuje název iPhone 4S. A z brazilské továrny Foxconnu unikly fotografie iPhonu 4 s modelovým číslem N90A.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

3. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

Apple TV se má začít prodávat v sedmi dalších evropských zemích

3. října 2011, 00.00 | Od zítřka se Apple TV druhé generace údajně začne oficiálně nabízet v Belgii, Dánsku, Finsku, Lucembursku, Nizozemí, Norsku a Švédsku.

 

 

 

Zprávy o novém iPhonu a iPodech

1. října 2011, 00.00 | Apple rozeslal pozvánky na 4. říjen a nový iPhone se začne prodávat pravděpodobně 14. října. Začíná přibývat tvrzení o vlastnostech nového iPhonu, stále však trvají spory, zda půjde spíše o iPhone 4S, anebo o iPhone 5, přicházejí argumenty na podporu obou táborů. A iPod touch se zřejmě kromě bílých verzí dočká jen drobných změn, zatímco prodej iPodů shuffle a classic možná bude ukončen.

 

 

 

Doplňující poznámky k rozšíření působnosti iTunes Store do dalších zemí

30. září 2011, 00.00 | Apple spustil prodej hudby v iTunes Store i pro 12 zbývajících zemí Evropské unie a iBookstore nyní funguje ve 26 dalších zemích. A v několika dalších evropských zemích, kde iTunes Store působil již dříve, se zřejmě připravují prodej a půjčování filmů.

 

 

 

Recenze: iMindMap 5 – myšlenkové mapy pro náročné

30. září 2011, 00.00 | Budete-li hledat profesionální nástroj pro práci s myšlenkovými mapami, aplikace iMindMap vás stěží může minout. A pokud na ni náhodou v bludišti internetu nenarazíte, dostane se k vám jinudy – třeba z článků o původu a významu myšlenkových map. iMindMap totiž patří do portfolia služeb a produktů společnosti Tonyho Buzzana, zakladatele map a autora desítek publikací.

 

 

 

Boj s trojskými koni pro Macy pokračuje

30. září 2011, 00.00 | Apple již vydal aktualizaci ochrany proti trojskému koni OSX/Revir.A maskujícímu se jako PDF dokument, ale mezitím se objevil nový falešný instalátor Flash Playeru.

 

 

 

Dění okolo rozhraní Thunderbolt

30. září 2011, 00.00 | Apple potichu nabízí provizorní aktualizaci firmwaru pro 24palcový LED Cinema Display připojený přes rozhraní Thunderbolt. A Intel prohlásil, že Thunderbolt porty současných Maců budou podporovat chystané optické kabely.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: