Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Podrobná zpráva o říjnové mediální akci Applu

12. října 2011, 00.00 | Zástupci Applu opětovně popsali novinky iOS 5 a služby iCloud a oznámili datum jejich uvedení. Poté byly představeny modernizované iPody (změny iPodů nano a touch jsou však pouze malé). A nakonec byl uveden iPhone 4S, se stejným vnějším designem jako iPhone 4, ale významně vylepšenou vnitřní elektronikou. iPhone 4S nabízí kvalitní fotoaparát, současnou podporu GSM a CDMA sítí a nového softwarového asistenta. A počet jeho předběžných objednávek již překročil 1 milion.

 

 

 

Xcode 4: okno Organizer

12. října 2011, 00.00 | Ta část našeho seriálu o programování v prostředí Cocoa, v níž se podrobně zabýváme prací ve vývojovém prostředí Xcode, se pomalu chýlí ke konci; zbývá nám uzavřít jen několik samostatných drobností, z nichž jednou je okno Organizer.

 

 

 

Appleforum 2011 - vyhlásili jsme nový termín!

11. října 2011, 00.00 | I letos se můžete těšit na Appleforum, největší Apple komunitní akci v ČR. 6. listopadu v Praze se můžete těšit na osm přednášek, velice neformální atmosféru a řadu zajímavých Apple produktů a příslušenství. Nezapomeňte se včas přihlásit. Kapacita je omezená.

 

 

 

Growl 1.3 se nabízí jen v Mac App Store

10. října 2011, 00.00 | Oznamovací systém Growl pro Mac OS X ve verzi 1.3 přináší významné změny: Je placený, vyžaduje Lion, funguje jako aplikace menu a distribuuje se pouze přes Mac App Store.

 

 

 

Několik poznámek k dění po úmrtí Steva Jobse

7. října 2011, 00.00 | Uznání Stevu Jobsovi vyjadřují četné významné osobnosti a vedoucí představitelé mnoha firem. Vydání Jobsova autorizovaného životopisu bylo uspíšeno, objeví se již 24. října. A časopisy TIME a Businessweek připravily vydání věnovaná Jobsovi.

 

 

 

Infografika: Steve Jobs a legenda Apple

6. října 2011, 13.00 | Vizionář, legenda, inspirátor, vynálezce, největší současný kapitalista. To všechno jsou přívlastky, které se objevují v souvislosti se jménem Steva Jobse. Podívejte se na milníky firmy Apple, které často změnily celá odvětví. S většinou z nich byl Jobs neoddělitelně spjatý.

 

 

 

Zemřel Steve Jobs

6. října 2011, 00.00 | Steve Jobs zemřel ve středu 5. října 2011 ve věku 56 let.

 

 

 

Pohledy do nitra monitoru Apple Thunderbolt Display

6. října 2011, 00.00 | AnandTech přinesl podrobnou recenzi monitoru Apple Thunderbolt Display včetně jeho částečného rozebrání a iFixit poté monitor rozebrala úplně.

 

 

 

Recenze Opus Domini – zásadní pomůcka při plánování

6. října 2011, 00.00 | Věnovat pravidelně čas plánování se vyplácí. Jenže nabídka elektronických nástrojů se ve valné většině orientuje na To-Do listy či pokročilejší správce projektů a jejich dílčích kroků. Aplikace, pro které by výčet úkolů byl až vyústěním pečlivé rozvahy nad svým životem a časem, v App Store prakticky nenajdeme. I proto se sluší upozornit na software Opus Domini.

 

 

 

Předběžná zpráva o úterní mediální akci Applu

5. října 2011, 00.00 | Apple představil iPhone 4S, vylepšený iPhone 4 s novou výkonnější elektronikou a softwarovým asistentem, jehož prodej začne 14. října, iOS 5 bude vydán 12. října. V nabídce též nadále zůstávají 8GB verze iPhonů 4 a 3GS. iPod touch se dočkal pouze doplnění bílých modelů, cena nejnižšího modelu však klesla. A u iPodu nano došlo pouze k drobným úpravám uživatelského rozhraní a ke zlevnění, zatímco iPody shuffle a classic se pořád prodávají.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: