Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Final Cut Pro X - 2. Import videa

9. srpna 2011, 00.00 | Po minulém prvním přiblížení se podíváme kontroverznímu Final Cut Pro X pod kůži. A začneme hezky od začátku, tedy podporou různých formátů a importem klipů.

 

 

 

Dohady okolo MagicMouse

8. srpna 2011, 00.00 | Objevila se tvrzení, že se Apple chystá ukončit prodej myši MagicMouse a nahradit ji trackpadem Magic Trackpad, ale zřejmě se pouze připravuje uvedení jejího nového modelu.

 

 

 

Novinky týkající se přechodu z MobileMe na iCloud

8. srpna 2011, 00.00 | Apple zprovoznil web umožňující vývojářům převádět svá data ze služby MobileMe pod novou službu iCloud. A oznámil, že bývalí uživatelé MobileMe dostanou zdarma 25 GB úložného prostoru pro iCloud až do 30. června 2012.

 

 

 

Nové dění okolo iOS 5

8. srpna 2011, 00.00 | Apple uvolnil pátou beta verzi iOS 5 a odpovídající nové beta verze dalšího doprovodného softwaru, přinášejí jen drobné změny. A v nové beta verzi iOS byly odhaleny zárodky uživatelského rozhraní pro systém rozpoznávání řeči.

 

 

 

Iomega představuje nový pevný disk Mac Companion s nabíjecím portem pro iPad

7. srpna 2011, 00.00 | Iomega představila nový externí hard disk určený pro počítače Apple. Kromě rozhraní FW a předformátování na HFS+ je zajímavý speciálním USB portem (2,1 A) určený pro přímé nabíjení iPadu, iPhonů a iPodů z hard disku.

 

 

 

Mac OS X Lion - mezi recenzí a zamyšlením

5. srpna 2011, 00.00 | Internet se po spuštění prodeje nové verze operačního systému Mac jen hemží tipy a triky, ohlasy na to, kterak se Apple vypořádal s potřebami svých uživatelů, popřípadě s nápady, které mají lidmi být teprve oblíbeny. I my přidáme pár postřehů z toho, jak si Lva ochočit a mít jej rád.

 

 

 

Novinky spojené se službou iCloud

5. srpna 2011, 00.00 | Apple spustil beta verzi webu iCloud.com a oznámil ceny za dodatečný úložný prostor. Vyšly nové beta verze aplikací iWork pro iOS a iPhota 9.2 podporující iCloud. Byla aktivována funkce Find My Mac. Opakované stahování je nyní možné i pro zakoupené televizní pořady a možná bude brzy dostupné i pro filmy. A nový firmware Apple TV přinesl streaming zakoupených televizních pořadů a podporu pro Vimeo.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

5. srpna 2011, 00.00 | Vyšly QuickTime 7.7 pro Leoparda a Windows a nové ovladače tiskáren pro Mac OS X. S novým Macem získáte aplikace iLife pro všechny své Macy. Odporující si zprávy o Lionu na USB flash disku. Funkce AirDrop pracuje jen na Macích z roku 2008 a novějších. Z Lion Serveru byla odstraněna podpora MySQL. Generátor 3D krajin TerraRay dospěl do verze 4. Adobe vydala beta verzi animačního HTML5 nástroje Edge. Microsoft slibuje doplnění podpory Lionu do Office 2011. A dorazily první pověsti o iTunes 11.

 

 

 

Digit #69: Jak jsme potrápili Liona

4. srpna 2011, 00.00 | Hlavním tématem dnešního dílu nemůže být nic jiného než Mac OS X 10.7 Lion. Jak vypadá? Co nového umí a co mu zatím moc nejde? Pojďte s námi potrápit šelmu!

Z dalších novinek se můžete těšit na zamyšlení nad novými Apple hračkami (MacBook Air, MacMini, Thunderbolt Display) a nějaké další drobnosti. Prostě na Vás čeká další jablečný díl!

 

 

 

Komiks Malý bůh také na iPhone

4. srpna 2011, 00.00 | První česká komiksová aplikace pro iPad přinášející kultovní komiksovu trilogii Pod paprsky zářícího je nově dostupná také na iPhone a iPod touch.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: