Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Jak se zbavit problémů s Aperture pod Lionem

13. září 2011, 00.00 | MacOS X 10.7 Lion vzbudil řadu rozporuplných reakcí nejen u fotografů používajících Aperture. Někdo kombinaci Liona s Aperture 3 chválí, jiní řeší zpomalení, zasekávání a nestabilitu. Pokud patříte k druhé skupině, nabízím vám postup, který většinou problémy odstraní.

 

 

 

Zprávy o Mac OS X

12. září 2011, 00.00 | Nová beta verze Mac OS X 10.7.2 už integruje podporu služby iCloud přímo do sebe. A vyšla nová bezpečnostní aktualizace Snow Leoparda a Lionu řešící problém s falešnými certifikáty nizozemské firmy DigiNotar.

 

 

 

Výsledky soutěže o pět držáků iPhone na kolo

12. září 2011, 00.00 | Před dvěma týdny vyhlášená soutěž o pět držáků na jízdní kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G už zná vítěze. Zjistěte, zda jste vyhráli, a jaká byla správná odpověď. Ceny do soutěže věnoval www.applemix.cz.

 

 

 

Další zprávy (nejenom) o novém iPhonu

11. září 2011, 00.00 | Přišly další zprávy o říjnovém uvedení nového iPhonu a o zahájení jeho výroby. Objevily se nové fotografie komponent a různé jiné zprávy o iPhonu 4S a iPhonu 5, přetrvává však hodně nejistot. Dorazily také dvě zprávy o novém iPodu touch. A iPad 3 zřejmě bude používat tenčí a lehčí baterie.

 

 

 

Procesory pro nové Macy Pro by se mohly objevit v listopadu

10. září 2011, 00.00 | Podle nových pověstí se procesory Sandy Bridge-E (a jim odpovídající Xeony) vhodné pro nové Macy Pro na trh dostanou okolo 15. listopadu, v té době tak lze očekávat uvedení modernizovaných modelů těchto Maců.

 

 

 

Novinky okolo rozhraní Thunderbolt

9. září 2011, 00.00 | Do obchodů konečně míří monitory Apple Thunderbolt Display. A Magma představila externí rozšiřující šasi ExpressBox 3T, umožňující na Thunderbolt port připojit až tři PCIe karty.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

9. září 2011, 00.00 | Vyšla další beta verze Mac OS X 10.7.2. Objevily se nové ovladače tiskáren Lexmark pro Mac OS X. V Mac App Store bylo zřízeno oddělení aplikací optimalizovaných pro Lion. A Apple údajně již brzy uvede nový hudební program Logic Pro X.

 

 

 

Porovnání textových editorů – Psát jednoduše a nerušeně

8. září 2011, 00.00 | Využít ke psaní některý ze známých kancelářských balíků nemusí být vždy nejlepší volba. Pokud vám nejde o formátování, ale o samotný kreativní proces tvorby, možná se budete ohlížet po editoru, který nebude rušit. A třeba podpoří i zrod nových myšlenek.

 

 

 

Inspektory pro XIBy

7. září 2011, 00.00 | Inspektory jsou jedním z nejdůležitějších prvků editoru XIBů: právě jejich prostřednictvím nastavujeme nejrůznější atributy objektů, jež síť tvoří – to, co bychom jinak museli dělat programově pomocí odpovídajících služeb API.

 

 

 

Final Cut Pro X - 5. Architektura a využití zdrojů

6. září 2011, 00.00 | Bylo-li na starém Final Cutu Pro něco, co uživatele frustrovalo, bylo to nepříliš kvalitní jádro aplikace. Původní Final Cut pamatoval ještě doby Mac OS 9 a neblahé dědictví C++ Carbonu a podobných nepěkností se s ním táhlo až do konce.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: