Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Pouzdra pro iPhone nejen do přírody

20. června 2011, 00.00 | iPhone je telefon citlivý na všechno, co můžeme potkat v přírodě. Vadí mu písek, prach, voda a vlhko, déšť, sníh, ale také přehřátí. Může se poškrábat o skálu, nedejbože, aby spadnul. K tomu jsou díky svému zakulacenému pozadí obzvláště náchylné modely 3G a 3GS. Kdo už někdy vyrazil s iPhonem do přírody, rychle zjistil, že na něj potřebuje obal.

 

 

 

Několik zpráv o Mac OS X

20. června 2011, 00.00 | Vyšla pátá beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple zveřejnil podrobnosti distribuce Mac OS X Lion pro podniky a školství. A snahy zprovoznit Quicken 2007 i pod Lionem ukazují na možné problémy úplného ukončení podpory PowerPC.

 

 

 

Nové Macy mini a Macy Pro se objeví zřejmě až v srpnu

20. června 2011, 00.00 | Podle Briana Tonga z CNETu se nové Macy mini a Macy Pro s procesory Sandy Bridge začnou prodávat až koncem července nebo počátkem srpna.

 

 

 

Vyhodnocení soutěže s Gelaskiny.cz

19. června 2011, 12.00 | Před dvěma týdny jsme odstartovali soutěž o tři vouchery na nákup samolepek Gelaskins. Podívejte se na správné odpovědi a také jména vítězů.

 

 

 

Nový software pro Macy

17. června 2011, 00.00 | Apple vydal dodatečnou aktualizaci čtvrté předběžné verze Mac OS X Lion. MainStage 2.1.3 opravuje řadu menších chyb. Generátor krajin TerraRay 3.5 zvládá mnohem větší krajiny a vylepšil vykreslování trávy. A synchronizační utilita SyncMate 3.1 doplnila podporu přístrojů s iOS a služby Dropbox.

 

 

 

Nové Macy se možná objeví až po vydání Lionu

17. června 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že Apple pozdržel uvádění nových modelů Maců do té doby, než se začne prodávat Mac OS X Lion, nový hardware chce nabízet až s novým softwarem.

 

 

 

Softwarové novinky spojené s Macy

15. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion už skutečně neobsahuje Rosettu. Vyšla další beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple aktualizoval utilitu AirPort Utility a Microsoft vydal bezpečnostní opravy podporovaných verzí Office for Mac. iWeb zřejmě skončí, ale iCloud snad alespoň částečně převezme webové aplikace MobileMe. A Final Cut Pro X by se mohl objevit v Mac App Store již příští týden.

 

 

 

Nová zjištění o iOS 5

15. června 2011, 00.00 | Pro centrum oznamování iOS 5 lze vyvíjet vlastní widgety, avšak Apple to zatím oficiálně nepodporuje. iOS 5 dovoluje současné stahování více aplikací z App Store a umožňuje přehrávání videa v rozlišení 1080p. A Apple zřejmě nadále pracuje na integraci rozpoznávání řeči od Nuance do iOS.

 

 

 

Další zprávy o dění ve světě iOS

15. června 2011, 00.00 | Apple uvolnil cenové podmínky pro předplatné obsahu v App Store. OnLive ohlásila plného klienta své herní služby pro iPad. A dorazily nové pověsti o chystaném nástupci iPhonu 4.

 

 

 

Xcode 4: projekt a cíle

15. června 2011, 00.00 | Dnes si v rámci naší túry prostředím Xcode 4 doplníme informace o službách, jež najdeme v horní liště okna, a pak se budeme podrobně věnovat pojmům "projekt" a "cíl", vysvětlíme si jejich smysl a obsah, a začneme si ukazovat kde – a jak – s nimi v novém SDK pracovat.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: