Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Směsice zpráv ze světa iOS

5. září 2011, 00.00 | Platnost sedmé beta verze iOS 5 vyprší 20. října. V iOS 5 se zřejmě testuje technologie Nuance pro rozpoznávání řeči. Byly nalezeny nové náznaky chystané lokalizační služby Find My Friends působící v rámci služby iCloud. Z App Store byly odstraněny aplikace deníku Financial Times pro iPhone a iPad. A Apple údajně začne používat nástroje pro vzdálenou diagnostiku přístrojů s iOS.

 

 

 

Apple údajně nadále zvažuje brzké nasazení USB 3.0 do Maců

5. září 2011, 00.00 | Podle nových pověstí by Apple mohl rozhraním USB 3.0 vybavit Macy ještě předtím, než Intel doplní jeho podporu do čipových sad, v úvahu to připadá hlavně pro modernizovaný Mac Pro.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

2. září 2011, 00.00 | Apple uvolnil sedmou beta verzi iOS 5 a nové beta verze doprovodného softwaru. Sedmá beta verze iOS 5 již nepodporuje streaming ve službě iTunes Match. Adobe vydala aplikaci CreatePDF pro tvorbu PDF dokumentů pod iOS. A v App Store se začal nabízet webový prohlížeč Dolphine Browser pocházející z Androidu.

 

 

 

Recenze: NotifyMe ví, jak vám věci připomenout

2. září 2011, 00.00 | Začalo to hezkou aplikací pro mobilní telefon iPhone. Časem se přidala verze pro tablet iPad a není tomu dávno, co lze všechno pohodlně spravovat přímo v Macu. Díky NotifyMe tak stěží na něco zapomenete.

 

 

 

Nový software pro Macy

2. září 2011, 00.00 | Apple vydal aktualizaci Digital Camera RAW Compatibility Update 3.8 doplňující podporu RAW formátů 8 nových fotoaparátů. V USA byl potichu obnoven prodej původního Final Cut Studia, avšak pouze po telefonu a do vyprodání zbývajících zásob. A Parallels uvedla Desktop 7 for Mac, který zvyšuje výkon virtualizovaných Windows, zlepšuje jejich integraci s Lionem a umožňuje virtualizovat také Lion.

 

 

 

Apple spustil beta verzi služby iTunes Match

31. srpna 2011, 00.00 | Americkým vývojářům byla zpřístupněna beta verze placené služby iTunes Match, jež vyžaduje iTunes 10.5 beta 6.1. iTunes Match umožňuje přesunout celou hudební knihovnu uživatele do služby iCloud, avšak Apple tvrdí, že se při přehrávání skladeb nepoužívá streaming.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

31. srpna 2011, 00.00 | Apple uvolnil další beta verze Mac OS X 10.7.2 a podpůrného softwaru pro službu iCloud. Možná vyjde Mac OS X 10.6.9, který umožní používat službu iCloud také pod Snow Leopardem. A generátor krajin TerraRay 4.5 přináší řadu nových vylepšení.

 

 

 

Editor XIBů

31. srpna 2011, 00.00 | V poslední době se v našem seriálu zabýváme NIBy a XIBy – jak už víme, jde jen o dvě různá jména téže věci. Vysvětlili jsme si velmi podrobně, oč vlastně jde; nyní se začneme zabývat podporou v Xcode pro práci s těmito soubory.

 

 

 

Výkonnostní testy Macu mini s Core i7 a SSD diskem

31. srpna 2011, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům zákaznickou konfiguraci letošního Macu mini s procesorem Core i7 a SSD diskem, svým výkonem se sice blíží nejnižšímu standardnímu 21,5palcovému iMacu, vychází však příliš draho.

 

 

 

Final Cut Pro X - 4. Rendering na pozadí a export

30. srpna 2011, 00.00 | Kdykoli se v předchozích verzích použily určité efekty či modifikace, bylo nutné sestavenou sekvenci explicitně vyrenderovat. Při této činnosti nemohl uživatel dělat nic jiného než sledovat progress bar.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: