Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Drobné zprávy o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

23. září 2011, 00.00 | Objevilo se video ukazující MacBook Pro s připojenými dvěma monitory Apple Thunderbolt Display. A webový obchod Applu začal opět nabízet modely LaCie Litle Big Disku s pevnými disky k brzkému dodání.

 

 

 

Podpora rozlišení 4K v procesorech Ivy Bridge může vést k Macům s displeji typu Retina

23. září 2011, 00.00 | Integrovaná grafika chystaných procesorů Ivy Bridge bude podporovat rozlišení 4K, což by mohlo umožnit také pro Macy nasadit displeje typu Retina, překážky budou spíše ekonomické povahy.

 

 

 

Souhrn zpráv o iOS

22. září 2011, 00.00 | Přibývá pověstí a dohadů o vydání ostré verze iOS 5. Vyšla třetí beta verze kancelářského balíku iWork pro iOS. Adobe Digital Publishing Suite bude podporovat aplikaci Newsstand iOS 5. Adobe Flash Media Server 4.5 umožňuje streaming Flash videa do přístrojů s iOS. A pro iPad se začal nabízet prohlížeč Dolphin Browser HD.

 

 

 

Vazby mezi objekty v kódu

21. září 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho programátorského seriálu jsme si ukázali, jak v Xcode sestavovat vazby mezi objekty; dnes se podíváme podrobněji na odpovídající implementaci v kódu.

 

 

 

Nový software pro Macy

21. září 2011, 00.00 | Vyšly nové softwarové aktualizace pro monitor Apple Thunderbolt Display a nové QuickTime kodeky pro profesionální aplikace. Apple vydal Final Cut Pro X 10.0.1, doplňující některé postrádané funkce a aktualizoval též Motion 5 a Compressor 4. Generátor 3D krajin TerraRay dospěl do verze 5.0. A herní jádro Unreal Engine 3 začalo podporovat také Mac OS X.

 

 

 

LaCie Little Big Disk přichází do prodeje

21. září 2011, 00.00 | Americké obchody Applu začaly nabízet v únoru ohlášený externí disk LaCie Little Big Disk s rozhraním Thunderbolt. Zmatky však byly v předkládaných modelech, webový obchod Applu nejprve nabízel 1TB a 2TB modely s pevnými disky, ale nyní se tam už nacházejí 250GB a 500GB modely s SSD disky.

 

 

 

Soutěž o tři promo kódy na navigace Dynavix

20. září 2011, 00.00 | Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte jeden ze tří promo kódů pro stažení nové verze navigace Dynavix Europe pro iPhone.

 

 

 

Navigace Dynavix na App Store se slevou až 40% a nově s mapou celé Evropy

20. září 2011, 00.00 | Společnost Dynavix uvádí na App Store mapu celé Evropy. Současně s ní můžete všechny navigace Dynavix pro iPhone a iPad zakoupit s časově omezenými slevami 25 až 40%.

 

 

 

Indigo - digitální domácnost řízená z Macu

20. září 2011, 00.00 | X10 je jedním ze standardů pro přenos ovládacích povelů po elektrickém vedení na krátké vzdálenosti (desítky až nízké stovky metrů). Výhodou je, že není nutné doplňovat stávající elektroinstalaci vyhrazenými datovými vodiči. Nevýhodou naopak o něco menší odolnost proti rušení.

 

 

 

Počínají přicházet konkrétnější informace o monitoru Apple Thunderbolt Display

19. září 2011, 00.00 | Macworld již obdržel monitor Apple Thunderbolt Display a zveřejnil svá první zjištění. A Apple vydal podpůrný dokument o možnostech jeho připojování k Macům s rozhraním Thunderbolt.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: