Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Když je Apple nemocný 3. - služby pro firmy a prodejce

29. července 2011, 00.00 | Doteď jsme v našem seriálu probírali opravy produktů Apple především z pohledu koncového uživatele. Stále více firem je však kompletně vybavených technikou z Cupertina a přibývá také jablečných prodejců.

 

 

 

Xcode 4: Co jsou to Build Rules?

27. července 2011, 00.00 | Dnes dokončíme přehled nastavení cílů a projektu základními informacemi o "Build Rules".

 

 

 

Softwarové novinky spojené s Macy

27. července 2011, 00.00 | Apple uvolnil dodatečnou aktualizaci Mac OS X 10.6.8. Microsoft potvrdil potíže Office pod Lionem. Lion nabízí zobrazovací režimy HiDPI pro budoucí monitory s vysokým rozlišením. Programátorský textový editor BBEdit dospěl do verze 10. A v Mac App Store se začal nabízet Photoshop Elements 9.

 

 

 

Postbox 2.5 – Evoluce s velkým E

25. července 2011, 07.00 | Nový díl ze série o poštovních klientech paradoxně nepojednává o další, dosud nejmenovanné aplikaci. Naopak – vrací se k programu, o němž jsme recenzi přinesli v závěru června minulého roku. Proč? Protože Postbox ze stejnojmenné společnosti prošel výraznou evolucí a má šanci zamíchat pomyslnými kartami.

 

 

 

Softwarové dění okolo Mac OS X Lion

25. července 2011, 00.00 | Začal prodej Lionu v Mac App Store za velkého zájmu zákazníků a přibývá informací o něm. Nové Macy dovolují obnovu Lionu z Internetu. Vyšla též řada dalších doprovodných softwarových aktualizací Applu. Počal se nabízet Apple Remote Desktop 3.5. Vývojové prostředí Xcode 4.1 pro Lion je dostupné zdarma. Apple omezuje prodej svého krabicového softwaru. A třetí strany také přizpůsobují svůj software pro Lion.

 

 

 

Milion stažení Lionu za první den

22. července 2011, 19.00 | Novou verzi operačního systému Mac OS X 10.7 Lion si za první den koupilo milion uživatelů. Systém je k dispozici výhradně v Mac App Store za cenu 23,99 EUR (cca 590 Kč) ve 123 zemích světa. Nákup a stažení mohou provést pouze uživatelé předchozí verze Mac OS X 10.6.8.

 

 

 

Digit #68: Jak nastartovat český startup

22. července 2011, 00.00 | Šedesátosmička Vám přináší nejen dva zajímavé hosty, Lukáše Hudečka a Petra Ocáska, ale hlavně velmi aktuální téma právě spouštěného prvního českého startup akcelerátoru. Pokud máte nějaký zajímavý nápad a nemáte úplně odvahu ho rozjet na vlastní pěst jako klasickou garážovku, ale hodila by se Vám finanční a hlavně znalostní podpora, pak si poslechněte o Startupyardu!

 

 

 

Apple uvedl modernizované MacBooky Air a Macy mini a oznámil monitor s rozhraním Thunderbolt

22. července 2011, 00.00 | Letošní MacBooky Air přinášejí procesory Sandy Bridge, rozhraní Thunderbolt a podsvícenou klávesnici. Macy mini také dostaly procesory Sandy Bridge a rozhraní Thunderbolt, naopak přišly o vnitřní optickou mechaniku. A do 60 dnů se začne prodávat monitor Apple Thunderbolt Display s rozšířenou paletou portů.

 

 

 

Předběžné shrnutí středečních novinek Applu

21. července 2011, 00.00 | Apple začal prodávat Mac OS X Lion a zároveň uvedl modernizované MacBooky Air a Macy mini. A dále oznámil monitor Apple Thunderbolt Display.

 

 

 

Recenze: Elgato Tivizen - všestranný tuner

21. července 2011, 00.00 | Bylo jen otázkou času, kdy známý výrobce TV tunerů pro Macy vyrukuje s řešením šitým na míru iPhone a iPadu. Tivizen skrývá v malém těle mnoho možností a jen málo problémů za přijatelnou cenu.

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: