Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Softwarové novinky třetích stran pro Macy

4. listopadu 2011, 00.00 | Pixelmator 2.0 doplňuje pokročilé možnosti editace obrazu. Začala se nabízet aplikace Adobe Carousel pro Mac OS X a iOS. Editor WriteRoom 3.0 plně podporuje Lion a umožňuje sledování relací. Poštovní klient Postbox 3.0 přináší těsnější integraci se sociálními sítěmi a s dalšími aplikacemi a službami. A nová menší aktualizace Parallels Desktopu 7 for Mac prohlubuje podporu Lionu a Linuxu.

 

 

 

Přijďte na Appleforum a vyhrajte Wi-Drive

3. listopadu 2011, 00.00 | Již tuto neděli proběhne letošní Appleforum, na kterém se můžete těšit kromě přednášek i na soutěž o tři mobilní disky Kingston Wi-Drive či třeba představení českého překladu životopisu Steva Jobse. Těšíme se na Vás!

 

 

 

Nové softwarové aktualizace Applu

2. listopadu 2011, 00.00 | Vyšly nové aktualizace EFI firmwaru pro letošní Macy mini, iMacy (ta doplnila obnovu Lionu přes Internet), MacBooky Pro a MacBooky Air a též softwarová aktualizace pro Macy s rozhraním Thunderbolt. Dále se objevily nové ovladače tiskáren Epson a HP pro Lion a Snow Leoparda. QuickTime 7.7.1 pro Windows opravuje bezpečnostní chyby. Apple vydal také iPhoto 9.2.1 a Aperture 3.2.1. Lion má získat podporu pro AirPlay zrcadlení obrazovky a pro iMessage. A Apple již začal pracovat na Mac OS X 10.8.

 

 

 

Zprávy o budoucích Macích

2. listopadu 2011, 00.00 | Apple údajně dokončil přípravy 15palcového ultratenkého notebooku. A nad budoucností Maců Pro se vznášejí otazníky, zřejmě se zvažuje ukončení jejich prodeje.

 

 

 

Xcode 4: základy schémat

2. listopadu 2011, 00.00 | Další z věcí, o nichž jsme se dříve zmínili jen zběžně, a na které je potřeba se – než dokončíme blok, věnovaný vývojovému prostředí Xcode – podívat trochu podrobněji, jsou tzv. schémata.

 

 

 

Novinky spojené s obchodem iTunes Store

31. října 2011, 00.00 | iTunes Store počal nabízet filmy v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska a současně v nich byl zahájen též prodej Apple TV. V USA zřejmě bude brzy spuštěna služba iTunes Match. A Apple otevřel svůj bezeztrátový hudební formát ALAC.

 

 

 

Výprava do útrob iPhonu 4S

31. října 2011, 00.00 | iFixit rozebrala iPhone 4S, zjistila, že se podobá spíše CDMA verzi iPhonu 4, obsahuje ovšem některé nové čipy a baterii s nepatrně vyšší kapacitou. A analytická firma IHS iSuppli odhadla náklady na komponenty 16GB iPhonu 4S na 188 USD.

 

 

 

Mark Wood: Zpracování fotografií od A do Z

31. října 2011, 00.00 | Na Digiforu tuto sobotu vystoupí se čtveřicí seminářů i špičkový britský fotograf a mentor Mark Wood. Ve svých vystoupeních se zaměří na propojení Apple Aperture a Adobe Photoshopu do jednoho efektivního a fungujícího celku! Nenechte si ujít tuto jedinečnou prezentaci.

 

 

 

Dění okolo iPhonu 4S

31. října 2011, 00.00 | iPhone 4S se začal prodávat ve 22 dalších zemích včetně České republiky a Slovenska. A Apple se počal zajímat o potíže s výdrží jeho baterie.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

27. října 2011, 00.00 | Adobe začala nabízet Reader pro iOS. Instapaper 4.0 přináší přepracované uživatelské rozhraní pro iPad a nové možnosti vyhledávání na straně serveru. Aplikace Google Voice byla dočasně stažena z App Store kvůli pádům pod iOS 5, ale už se zase vrátila. A navigace TomTom ve verzi 1.9 doplnila podporu iPadu.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: