Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Hudba v iTunes Store konečně dostupná v ČR a SR

29. září 2011, 00.00 | Od dnešního rána lze nakupovat hudbu v českém iTunes Store. Kromě 18 milionů skladeb z celosvětového katalogu iTunes jsou k mání také skladby českých a slovenských interpretů. Mezi nimi najdete například J.A.R, Kabát, Jaromíra Nohavicu, Desmod, I. M. T. Smile a samozřejmě také Karla Gotta.

 

 

 

Paletky Xcode pro XIBy

28. září 2011, 00.00 | Po inspektorech v editoru XIBů se dnes blíže podíváme na jeho palety.

 

 

 

Čtvrtá App Parade už za týden

27. září 2011, 00.00 | Bio Oko bude už v pondělí 3. října svědkem čtvrté přehlídky českých a slovenských mobilních aplikací. Po půlroční přestávce se bude na co těšit, protože programátoři přes prázdniny jistě nezaháleli.

 

 

 

Když je Apple nemocný 4. - upgrady aneb, prevence především

27. září 2011, 00.00 | Jen málo uživatelů Maců má tolik odvahy, aby popadlo šroubovák, plastové páčidlo nebo přísavky a vrhlo se do útrob svého počítače. Domácí bastlení zkrátka k elegantním strojům Apple nepatří. Chcete-li ale přidat paměť, zvětšit úložnou kapacitu nebo nainstalovat rovnou SSD disk, vyražte do servisu. Zaplatíte sice o něco víc, ale v případě problémů nepřijdete o záruku.

 

 

 

Objevil se další škodlivý software pro Mac OS X

26. září 2011, 00.00 | Nový trojský kůň maskující se jako PDF dokument může do Mac OS X nainstalovat zadní vrátka ke vzdálenému serveru, zatím je však neškodný a dá se velmi snadno odstranit.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

26. září 2011, 00.00 | Ohlášené vývojářské akce Twitteru nasvědčují vydání iOS 5 okolo 10. října. Smazání dat iTunes Match zřejmě signalizuje brzký příchod GM verze iOS 5. V Xcode byly objeveny známky podpory čtyřjádrových procesorů ARM. Nová verze klienta sociální sítě Google+ přidává podporu Setkání. Metaaplikace Appsfire ve verzi 3.0 získala přepracované uživatelské rozhraní. A na iOS přichází klasická hra Another World s vylepšenou grafikou.

 

 

 

Dění okolo nového iPhonu

26. září 2011, 00.00 | Nový iPhone bude zřejmě představen 4. října a do prodeje přijde před 15. říjnem. Nadále přetrvávají dohady o existenci dvou různých modelů nového iPhonu. Avšak zatímco se objevily další fotografie prototypu iPhonu 4S, na vlastnosti iPhonu 5 se usuzuje pouze z náznaků. A iPod touch se kromě uvedení bílé varianty nejspíš dočká pouze drobných změn

 

 

 

Zřejmě se již blíží vydání Mac OS X 10.7.2

23. září 2011, 00.00 | Nové testovací sestavení Mac OS X 10.7.2, 11C62, už doprovázejí podrobné poznámky k vydané verzi, což naznačuje blížící se uvedení ostré verze.

 

 

 

Vyhodnocení soutěže o tři promo kódy na navigace Dynavix Europe

23. září 2011, 00.00 | V úterý spuštěná soutěž už zná svoje vítěze. Podívejte se na správnou odpověď i jména výherců.

 

 

 

Recenze: Wacom Bamboo Stylus - pero nejen pro iPad

23. září 2011, 00.00 | iPad se sice dá pohodlně ovládat prsty. Jenže s příchodem kreslicích aplikací jako Autodesk SketchBook či Adobe Ideas, animačního nástroje Animation Desk nebo fotoeditoru Snapseed je tužka najednou potřeba i tady. Tradiční výrobce grafických tabletů Wacom se svým perem převyšuje ostatní nejen cenou, ale také kvalitou a propracovaností.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: