Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Další pověsti o novém hardwaru Applu

27. června 2011, 00.00 | Hromadná výroba nových MacBooků Air má začít teprve v červenci. Nový Mac Pro údajně nabídne až 16 procesorových jader. A periférie pro rozhraní Thunderbolt (a též pro AirPlay) budou zpočátku zřejmě tvořit pouze zařízení vyšší cenové kategorie.

 

 

 

Zprávy o iOS

27. června 2011, 00.00 | Apple uvolnil druhou beta verzi iOS 5, jež především přináší bezdrátovou synchronizaci a podporu bezdrátových aktualizací. Nová beta verze ale samozřejmě zahrnuje i řadu dalších změn.

 

 

 

Nový model AirPort Extreme má silnější WiFi signál

24. června 2011, 00.00 | Tento týden uvedený nový model AirPort Extreme Base Station poskytuje v režimu se 40MHz frekvenčním pásmem 2,8krát silnější WiFi signál než předchozí model.

 

 

 

Nový software Applu pro Macy

24. června 2011, 00.00 | Vyšel Mac OS X 10.6.8 a odpovídající bezpečnostní aktualizace Leoparda. A objevily se také nové ovladače tiskáren Epson a Lexmark pro Snow Leoparda.

 

 

 

Další dění okolo Final Cutu Pro X

24. června 2011, 00.00 | Nově uvedený Final Cut Pro X vyvolal jak u uživatelů, tak u recenzentů značně smíšené reakce, některé nedostatky programu by měly vyřešit následné aktualizace. A Automatic Duck vydala exportní doplněk Pro Export 5 pro Final Cut Pro X.

 

 

 

Apple začal potichu nabízet nové modely AirPort Extreme a Time Capsule

22. června 2011, 00.00 | Time Capsule se nově prodává s 2TB nebo 3TB diskem, jiné změny zatím nejsou známy, nový model AirPort Extreme Base Station se na první pohled vůbec nezměnil. Většina dřívějších pověstí se tak nepotvrdila.

 

 

 

Pověsti a dohady o chystaném novém hardwaru Applu

22. června 2011, 00.00 | Nové Macy Pro údajně dostanou přepracované skříně a speciální procesory od Intelu. Uvedení nových modelů bezdrátových základnových stanic AirPort Extreme a Time Capsule předcházely četné (nakonec nenaplněné) pověsti. Intel začal nabízet nové ULV procesory Sandy Bridge, jež by se hodily do MacBooků Air. A Apple uvažoval o volitelné černé povrchové úpravě nových MacBooků Air

 

 

 

Začal se prodávat Final Cut Pro X

22. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevil přepracovaný střihový program Final Cut Pro X, současně s ním se nabízejí též Motion 5 a Compressor 4. Zároveň Apple uvolnil dodatečné aktualizace pro tyto aplikace. Zbývající aplikace balíku Final Cut Studio zmizely a už se neprodává ani Final Cut Express. A Final Cut Pro X zatím poskytuje jen omezenou kompatibilitu s předchozími verzemi a podpora hardwaru a softwaru třetích stran je dosud pouze slabá.

 

 

 

Xcode 4: práce s cíli

22. června 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme si podrobně vysvětlili, co je to projekt a cíl; naučili jsme se pracovat s odkazy na soubory, jež projekt obsahuje, i s atributy vlastního projektu. Dnes se soustředíme na cíle.

 

 

 

Poznámky ke službě iCloud

20. června 2011, 00.00 | Apple nově využívá starší neplatné účty MobileMe pro přechod na iCloud. A iCloud bude zřejmě automaticky řešit konflikty synchronizace.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: