Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Java na platformě Macintosh

1. července 2011, 07.00 | Vyhlášením firmy Apple o zastavení podpory Javy okamžitě vyvstaly pochybnosti o jejím dalším osudu na této platformě. Rozhodl se Apple pro bojkot podobně jako to udělal například s Flashem? Jak se vlastně daří Javě v jablečném sadu? Pokusme se na to podívat trochu blíže.

 

 

 

Apple zveřejnil odpovědi pro Final Cut Pro X

1. července 2011, 00.00 | Nový oficiální dokument odpovídá na mnohé otázky k Final Cutu Pro X, slibuje jeho brzké aktualizace. Postoj mnoha uživatelů přesto zůstává odmítavý a Adobe se toho již snaží využít k přilákání nespokojenců na svůj střihový software.

 

 

 

Další nové Macy by se mohly objevit v polovině července

1. července 2011, 00.00 | Modernizované MacBooky Air (a též Mac OS X Lion) nejspíš přijdou na trh v polovině července. A začaly se také ztenčovat zásoby bílého MacBooku, avšak jeho další osud zůstává nejasný.

 

 

 

Nové informace o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

1. července 2011, 00.00 | Apple zveřejnil doplňující informace k Thunderbolt kabelu a jeho rozebrání ukázalo, že obsahuje poměrně složitou aktivní elektroniku. Rozhraní Thunderbolt nakonec podporuje spouštění z externího disku. A první testy RAID pole Promise pro toto rozhraní ukázaly značné zrychlení proti FireWire 800.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

29. června 2011, 00.00 | Mac OS X 10.6.8 plně podporuje příkaz TRIM a zlepšuje výkon grafiky. Démon hwmond v Mac OS X Serveru 10.6.8 působí potíže na serverech Xserve. Apple vydal aktualizaci firmwaru pro rozhraní Thunderbolt a aktualizace Javy pro Leoparda a Snow Leoparda. Začal také vracet peníze za Final Cut Pro X nespokojeným zákazníkům. A AKVIS uvedl novou aplikaci MakeUp 1.0 pro automatické retuše portrétů.

 

 

 

Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt

29. června 2011, 00.00 | Ve webovém obchodu Applu se objevila disková pole Promise Pegasus s rozhraním Thunderbolt a také Thunderbolt kabel od Applu.

 

 

 

Xcode 4: Build Settings

29. června 2011, 00.00 | Dnes se podíváme trochu blíže na snad nejsložitější část atributů projektu – na "Build Settings".

 

 

 

Digit #67: S matadorem sociálních síti Matoušem…

28. června 2011, 00.00 | V 67. Digitu máme opět hosta, se kterým jsme si povídali trochu netradičně o sociálních sítích. Twitter, Foursquare a Instagram jsou taháky tohoto Digitu a hlavním aktérem, který si nenechá skákat do řeči od nikoho z nás (a že jsme se snažili), je matador @matesola.

 

 

 

iCloud nabídne webové aplikace, avšak jen pro některé funkce MobileMe

27. června 2011, 00.00 | Apple upřesnil podmínky přechodu z MobileMe na iCloud, pro základní synchronizační funkce budou webové aplikace existovat i nadále, avšak publikování přes iWeb, MobileMe Gallery a iDisk skončí bez náhrady.

 

 

 

Nová Time Capsule používá disky WD Caviar Green

27. června 2011, 00.00 | Nové letošní modely Time Capsule podle zjištění webu MacBidouille užívají úsporné disky Western Digital Caviar Green.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: