Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Softwarové novinky pro Macy

13. července 2011, 00.00 | Apple začal přijímat aplikace Lionu ke schválení pro Mac App Store. Autodesk slibuje, že brzy uzpůsobí AutoCAD pro Lion. Vyšly aktualizace programů GarageBand, iMovie a iPhoto a také iDVD a iWeb. A v Mac App Store se nabízí nový bezplatný textový editor Tincta.

 

 

 

Xcode 4: Build Phases

13. července 2011, 00.00 | V nastavení "Build Settings" se již vyznáme; nastavení cíle ale ještě neopustíme a podíváme se dnes blíže na vlastní popis toho, jak se přesně cíl sestavuje – "Build Phases".

 

 

 

Jobs.cz přináší unikátní Brigády do kapsy pro Android a iPhone

12. července 2011, 00.00 | Od 7. července je nová aplikace Brigády do kapsy dostupné pro přístroje iPhone. Uživatelé těchto mobilních zařízení tak budou mít vždy k dispozici výběr nejčerstvějších nabídek brigád největšího pracovního portálu Jobs.cz a budou na ně moci okamžitě a kdekoliv reagovat.

 

 

 

Recenze: Sedmero rad, které si dáte na nástěnku

12. července 2011, 00.00 | Na přelomu jara a léta se na tuzemské pulty dostala kniha amerického kouče komunikačních dovedností, Carmina Galla. Publikace poslouží těm, kdo podnikají a chtějí se vyvarovat chyb. A když už se mají na něčem učit, proč ne na příkladech z praxe úspěšné firmy s jablkem v logu.

 

 

 

HDMI.org usiluje o zastavení prodeje Mini DisplayPort-HDMI kabelů

11. července 2011, 00.00 | Obchodní skupina spravující licence k rozhraní HDMI tvrdí, že kabely z Mini DisplayPortu na HDMI neodpovídají specifikaci a nelze na ně udělit licenci.

 

 

 

Zprávy o softwaru Applu

11. července 2011, 00.00 | Apple se zřejmě chystá tento týden uvést Mac OS X Lion. GM verze Lionu neobsahuje uvítací video. Lion i v klientské variantě dovoluje virtualizaci systému. Apple zvažuje, že by mohl dovolit dodatečné nákupy podnikových licencí Final Cutu Pro 7. A vyšla nová verze ovladačů tiskáren Canon pro Snow Leoparda.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

11. července 2011, 00.00 | Druhá beta verze iOS 5 oznamuje nadcházející kalendářní události a podporuje čínské poštovní služby. Odkazy v iOS 5 naznačují pouze menší modernizaci iPodu touch. Web JailbreakMe.com se vrátil a poradí si také s iPadem 2, avšak Apple již chystá protiopatření. A počet stažení aplikací z App Store přesáhl 15 miliard a aplikací pro iPad je už přes 100 000.

 

 

 

Nové MacBooky Air možná dostanou vylepšený SSD disk

11. července 2011, 00.00 | Očekávané modernizované modely MacBooků Air údajně budou pro svůj SSD disk používat rychlejší a úspornější NAND flash paměť typu Toggle DDR 2.0.

 

 

 

Test: Bateriová pouzdra pro iPhone

7. července 2011, 00.00 | Hospodaření s energií v outdoorových aktivitách můžete pojmout stupňovitým způsobem, podle náročnosti akcí, kterým se chceme věnovat, od jednodenních až po dlouhý pobyt mimo civilizaci.

 

 

 

Recenze: Excel 2011 for Mac

4. července 2011, 00.00 | Poslední část balíku Microsoft Office 2011 pro Mac je všem dobře známý Excel. Editor tabulek a grafů má své pevné místo a tradici v kancelářích firem a institucí. Je však vhodnou volbou pro obyčejné domácí uživatele?

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: