Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Více o XIBech

24. srpna 2011, 00.00 | V předchozím dílu našeho seriálu o programování počítačů s operačními systémy Mac OS X a iOS ve vývojovém prostředí Xcode jsme se začali zabývat "XIBy", sloužícími převážně (ale ne výhradně) k tvorbě grafického uživatelského rozhraní. Dnes si toho o nich řekneme více.

 

 

 

Souhrn pověstí o nových modelech iPhonu a iPadu

23. srpna 2011, 00.00 | Začíná převládat přesvědčení o uvedení nového iPhonu počátkem října. Telefon asi brzy dostanou také čínští operátoři. Jeho vlastnosti zůstávají nejisté (mluví se i o více různých modelech), avšak na Webu přibývá fotografií ochranných pouzder pro něj a též jeho údajných komponent. A iPad 3 se zřejmě objeví až na jaře 2012, očekává se, že dostane displej typu Retina s vysokým rozlišením a čtyřjádrový SoC čip Apple A6.

 

 

 

Fotograf a iPad. Šest fotoaplikací - jedna lepší, než druhá

23. srpna 2011, 00.00 | Může iPad nahradit v terénu počítač a posloužit jako dobrý editor fotografií? Podívejte se na přehled šestice aplikací, které jsou adepty na tento post.

 

 

 

Zprávy o iOS

22. srpna 2011, 00.00 | Vyšla šestá beta verze iOS 5, jež přináší hlavně opravy chyb. Zároveň se objevily beta verze dalšího doprovodného softwaru a též nové beta verze softwaru pro Mac, včetně Mac OS X 10.7.2. iOS 5 zruší vývojářům přístup k identifikátorům UDID. V App Store se nabízí aplikace Skype WiFi. id Software dočasně nabízí hry Rage a Rage HD zdarma. A Google aktualizoval své aplikace Photovine a Search.

 

 

 

Adaptér Kanexu připojí Macy s DVI výstupem k 27palcovému monitoru Cinema Display

19. srpna 2011, 00.00 | Kanex začal nabízet adaptér z DVI na Mini DisplayPort podporující plné rozlišení 27palcového monitoru Apple LED Cinema Display.

 

 

 

Webový obchod Applu experimentuje se sociálními sítěmi

19. srpna 2011, 00.00 | Apple ve středu nečekaně odstavil na několik hodin svůj webový obchod, avšak jedinou viditelnou změnou je sdílení odkazů na Facebooku a Twitteru u dvou položek.

 

 

 

Digit #70: Přes třicet lahůdek pro Váš iPhone a iPad0

19. srpna 2011, 00.00 | Posledně jsme probrali Liona a ve výročním 70. dílu jsme se zaměřili na naše oblíbené aplikace pro iOS. Vybrali jsme pro Vás víc jak tři desítky našich oblíbených aplikací pro iPhone a iPad, které jsme se rozhodli Vám ukázat v praxi.

 

 

 

Orientace v terénu: aplikace využívající GPS

18. srpna 2011, 00.00 | Počínaje iPhonem 3G, kerý měl jako první model přijímač GPS, začal intenzivní vývoj aplikací využivajících informace o poloze. Od jednoduchých, odpovídajících jen na otázku Gde Proboha Su, až k sofistikovaným orientačním aplikacím. Náš přehled neobsahuje automobilové navigace, ale spíše programy použitelné mimo silnice a města.

 

 

 

V Mac App Store se objevil AutoCAD LT 2012

17. srpna 2011, 00.00 | Autodesk počal v Mac App Store nabízet AutoCAD LT 2012 for Mac, značně zjednodušenou a levnější verzi AutoCADu. Současně oznámil nový AutoCAD for Mac 2012 a verzi mobilní aplikace AutoCAD WS pro Mac.

 

 

 

Zprávy o Lionu

17. srpna 2011, 00.00 | Začal se prodávat Mac OS X Lion na USB flash disku. Řada uživatelů Lionu hlásí potíže s artefakty zobrazování a se zamrzáním systému, což snad vyřeší právě vydaný Mac OS X 10.7.1 přinášející první významnější opravy Lionu.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: